Renk Sorunu

Illustrator - Renk Sorunu Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar selam, İllustratorde yaptıgım bir çalışmayı PDF kaydedip Corel Draw'a aktardıgımda kullandıgım renkler arasında fark görüyorum.Renk kodu da aynı olmasına ragmen arada renk farkı mevcut.Bu sorunu bir tek ...

Renk Sorunu
qoktug isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qoktug

Grafiker / İstanbul

Renk Sorunu

Alt 20-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar selam,
İllustratorde yaptıgım bir çalışmayı PDF kaydedip Corel Draw'a aktardıgımda kullandıgım renkler arasında fark görüyorum.Renk kodu da aynı olmasına ragmen arada renk farkı mevcut.Bu sorunu bir tek ben mi yaşıyorum.Mesleğe ilk başladıgım yıllarda bir abimiz Aİ'de boyle sorunların oldugunu soylemişti.Yardımlarınızı bekliyorum.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 21-05-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar selam,
İllustratorde yaptıgım bir çalışmayı PDF kaydedip Corel Draw'a aktardıgımda kullandıgım renkler arasında fark görüyorum.Renk kodu da aynı olmasına ragmen arada renk farkı mevcut.Bu sorunu bir tek ben mi yaşıyorum.Mesleğe ilk başladıgım yıllarda bir abimiz Aİ'de boyle sorunların oldugunu soylemişti.Yardımlarınızı bekliyorum.Kolay gelsin.
Merhaba,

her iki programda aynı renk profili kullandığını kontrol et.

Renk Sorunu
Bu mesajdan alıntı yap