renk sorunum

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - renk sorunum Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba bir logo geldi ancak illustratorda onun ne renk olduğunu anlayamıyorum eyedropper kullandığımda cmyk renk değeri gösteriyor sağ üst köşedeki color sekmesi.. ancak sol üstköşe deki color ...

renk sorunum
bweijk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bweijk

Grafiker / İzmir

renk sorunum

Alt 13-04-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba

bir logo geldi ancak illustratorda onun ne renk olduğunu anlayamıyorum
eyedropper kullandığımda cmyk renk değeri gösteriyor sağ üst köşedeki color sekmesi..

ancak sol üstköşe deki color değeride pantone kodları gösteriyor

kafam karıştı yardımcıolursanız sevinirm

[IMG]renk sorunum[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 13-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Pantonenin CMYK renk açılımını eyedropper ile görüyorsunuz.? Neresi sorun ben anlamadım?
Bu mesajdan alıntı yap
bweijk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bweijk

Grafiker / İzmir

Alt 13-04-2012 #3
Pantonenin CMYK renk açılımını eyedropper ile görüyorsunuz.? Neresi sorun ben anlamadım?
yani renkpantone olarak verilmiş ve ben bunun cmyk değerini sağ üst köşede görüyürum öylemi

yalnız objeyiseçince de sağ üst köşede cmyk değeri görüyorum bu normal mi

sanırım bu iki renk göstergesi arasındaki farkı bilmiyorum ben onuda biliyrsanız ve açıklarsanız çok sevinirim

zahmetinize teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap