Renklendirme Hakkında

Corel Draw - Renklendirme Hakkında ...

Renklendirme Hakkında

Renklendirme Hakkında

Alt 30-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

S.a arkadaslar tamamıyle sıyah olarak yazılmıs ıcerısınde corel de yapılmıs cızımler bulunan (sorular-cozumleri ) word seklınde bır kıtap var ve kıtaptakı bazı yerlerı renklendırmem gerekıyor..bunu en hızlı hangı program ıle yaparım? suan coreldraw 12 yı kurdum ancak daha once hıc kullanmadıgım ıcın baya yabancı gelıyor.yardıme dersenız sevınırım..Kolay gelsın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Grafix_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafix_

Webmaster / Afyonkarahisar

Alt 30-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hangi programları biliyorsun ?
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-07-2008 #3
daha once boyle bısı yapmamıstım lazım olmadıgı ıcın bu ve benzerı programları ogrenmedım. ama en hızlı hangı programda ve nasıl yapacagım konusunda bılgılendırırsenız calısmalarımı o yonde hızlandırabılırım..Sımdıden tesekkurler
Bu mesajdan alıntı yap

Grafix_

Alt 01-07-2008 #4
Hocam corel çizimi ise corelde yapman en mantıklısı ve rahat olur...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-07-2008 #5
hocam ılgılendıgınız ıcın sağoulun..

Renklendirme Hakkında

tum sayfalar resımdekı gıbı ben bunları renklendırecem corelde nasıl yaparım bunu..
Bu mesajdan alıntı yap

Grafix_

Alt 02-07-2008 #6
CDR ise nereyi renklendirecekseniz mesela orta çizgi orta çizgiye tıklayıp sağdaki renk paletinden istediğiniz renge tıklamanız yeterli olur..( Eğer normal çizgi ise sağ tıklayın...)
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 02-07-2008 #7
maalesef cdr degıl hocam word belgesı.. word belgesındekı bu cızgılere sag tıklayınca corel nesnesı dıyor..
Bu mesajdan alıntı yap
C-Ali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C-Ali

Grafiker / Adana

Alt 02-07-2008 #8
bunu word dede kolayca yapabilirsin tablo çiz iki çizginin bitiş yerinde egerki zemine renk vermek istiyorsan tablo ile yap dosyayı yada nereleri renklendirmek istedini yaz kolaylık sağlayabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 02-07-2008 #9
suan ıcın gorunen o cızgılerı paıntte renklendırdım ılk ıkı sayfaya yapıstırınca otomatık dıgerlerıne de yerlesıo.. sımdılık bu sekılde yapıorum ne kdr olur bılemıyorum artık.. brs daha profesyonel yapıyım dıe urasıodum bu konuda onerısı olan varsa beklıorumm
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
renklendirme