Renkli Kağıda Beyaz Baskı

Baskı - Renkli Kağıda Beyaz Baskı Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar renkli fantazi bir kağıda serigrafi haricinde beyaz baskı yapmanın bir yolu var mıdır. Yazılar küçük olduğundan serigrafinin okunurluğundan korkuyorum. Mesela beyaz renkli klişe baskı olur mu? veya ...

damigiana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damigiana

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar renkli fantazi bir kağıda serigrafi haricinde beyaz baskı yapmanın bir yolu var mıdır. Yazılar küçük olduğundan serigrafinin okunurluğundan korkuyorum. Mesela beyaz renkli klişe baskı olur mu? veya özel renk
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ilkedijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkedijital

Grafiker / İstanbul

Alt 23-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
dijital makine parkurumuzda şuanda piyasada olmayan renkli fantaziler v.b şeffaf sticker üzerine beyaz baskı ve kısmi lak yapan makinemiz hizmete girmiştir.
2 puntoya kadar beyaz baskı okunmaktadır.
bilgi için İlke Grafik dan ulaşabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
ozguraskan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozguraskan

Webmaster / İstanbul

Alt 23-10-2015 #3
Serigrafı Flimle Bastıkları İçin Sıkıntı Yaşayacağını Sanmıyorum ama İlke Dijital'in İşinede Taş Koymuş Oluyorum Renkli Kağıda Beyaz Baskı Bastıracağın Şey Adetliyse Dijital Pahalıya Gelir.
Bu mesajdan alıntı yap