renkli kartvizit

Deneme Çalışmalar - renkli kartvizit ...

renkli kartvizit
neva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neva

Öğrenci (Diğer) / Bursa

renkli kartvizit

Alt 15-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar buda benim ikinci çalışmam frehandte calıştım yorumlarınızı bekliyorum renkli kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

neva

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 15-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşlar yoruma degmeyecek kadar kötümü olmuş yandaki logoda bana ait
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2009 #3
olmamış arkadaşım kişisel fikrim biraz daha deneme yap iplik deyimce bobin akla gelir renk ne kadar çok olursada matbaada o kadar sıkıntı yaşarsın bunuda düşün..
Bu mesajdan alıntı yap

neva

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 16-03-2009 #4
yorum için tesekkürler ben bobin olursa biraz basit olur diye düşünmüştüm fazla renk kullanım sebebim konuyla daha alakalı olması teşekkrlr tekrar
Bu mesajdan alıntı yap
Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-03-2009 #5
Guzel olmus ama cok renk kullanmissiniz.Ben bunu yapsaydım söyle uzun bir şerit yapardık sacakli falan :smile: Bobin de uyar gerci ama kac tane koyucaksiniz sonucta.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2009 #6
Yazıların renkli olması okunmakta sıkıntı yaratıyor.Yazıların tek renk olmasından yanayım.Bence de çok renkli olması matbaada sıkıntı yaşatabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2009 #7
arkadaşlar yoruma degmeyecek kadar kötümü olmuş yandaki logoda bana ait
hiç bir çalışma yoruma değmeyecek kadar kötü olamaz sonuçta verilen bi emek var.ama üzerinde biraz daha çalışman gerek...
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-03-2009 #8
Yazıların renkli olması okunmakta sıkıntı yaratıyor.Yazıların tek renk olmasından yanayım.Bence de çok renkli olması matbaada sıkıntı yaşatabilir.
Evet arkadaşlar hepiniz hakılısınız ama ya neden matbaacıların bilgisizliği yada üşengeçliği yüzünden, biz tasarımımızdan vazgeçelim?Çok renkli neden olmasın?Biz uğraşıp okadar yapıyorsak,bir zahmet onlarda azıcık uğraşıversinler!Ne makineler var ellerinde ama kullanmayı bilen yok!!!Belki biraz daha zaman harcarlar ama yapılabilir sonuçta!Hepsi CMYK denen o dört renkten ibaret değil mi?Otursunlar yapsınlar bir zahmet!!!
Kızmayın bana arkadaşlar ama ben böyle düşünüyorum.
Hep biz ödün veriyoruz,birazda onlar uğraşsınlar demi ama :rofl:

Ayrıca biraz yumuşak eleştiri yapsak diyorum,arkadaşın daha ikinci çalışmasıymış,şevk edici olmamız gerek öyle değil mi?Yoksa bu sitenin ne amacı var?

Not!! Damlacım sen üstüne alınma arkadaşım,senin mesajı sadece örnek olsun diye alıntı yaptım :wink:

Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
eceller isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eceller

Grafiker / Trabzon

Alt 24-03-2009 #9
freehand değilde senin the and olabilirrenkli kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap

neva

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 24-03-2009 #10
freehand değilde senin the and olabilirrenkli kartvizit
bu the and olayını biraz daha acsanda bende tam olarak yorumunu anlayabilsem arkadaşım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları