renkli lazer yazıcı tavsiyesi

Donanım Rehberi - renkli lazer yazıcı tavsiyesi Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar, Renkli A4 lazer yazıcı arıyorum. Matbaa ve müşterilere renkli çıktı almayı düşünüyorum. Aradığım özelliğin başında kendimin kartuşlarını doldurabileceğim bir yazıcı arıyorum. Kartuşlar yazıcının ücretini geçiyor. Bilgisi olan ...

mendoslu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mendoslu

Matbaacı / Antalya

Alt 02-06-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar,
Renkli A4 lazer yazıcı arıyorum. Matbaa ve müşterilere renkli çıktı almayı düşünüyorum.
Aradığım özelliğin başında kendimin kartuşlarını doldurabileceğim bir yazıcı arıyorum. Kartuşlar yazıcının ücretini geçiyor. Bilgisi olan arkadaşlar varsa tecrübelerinden yararlanmak istiyorum.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Mr. BRAINY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mr. BRAINY

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
benim de ihtiyacım var oyle bi yazıcıya
Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 24-01-2009 #3
en sağlıklı dolum Samsungun renkli lazerlerinde alınıyor.. sonrasında ise epson sanırım.
Epson samsunga göre daha kaliteli sonuçlar veriyor renk anlamında. epson C4100 tavsiye ederim dolum yapacaksanız.

ama dolum yapmayıp, orjinal tonerle kalite almak istiyorsanız XEROX'un a3 veya a4 printerlerini tek geçerim bu konuda.

Xeroxlar'ın renkleri ekrandakine en yakın, ayrıca her türlü medyaya basabiliyor, 300 gr mat kuşe üzerine harika kartvizitler yapabilirsiniz mesela renkli lazer yazıcı tavsiyesi
Bu mesajdan alıntı yap
Mr. BRAINY isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mr. BRAINY

Grafiker / Kocaeli

Alt 24-01-2009 #4
xerox un fiyatta uygun a3 işi cok nadir oluyor. fakat yaptıgımız tasarımları müşteriye sunmak içn cıktı almamız gerekior o yuzden a4 veya a3 90gr kagıt için ne önerirsiniz? normal kartuşlu yazıcılarda sürekli kartuş bitiyor ve görüntüler berbat cıkıyor renkler tutmuyor. vs cok fazla cıktı alma ihtiyacıda duymuyorum fakat ihtiyaç duydugumda da yani aynı derece olsun istiyorum.. Sizce Ne almalıyım?
Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 24-01-2009 #5
xerox un fiyatta uygun a3 işi cok nadir oluyor. fakat yaptıgımız tasarımları müşteriye sunmak içn cıktı almamız gerekior o yuzden a4 veya a3 90gr kagıt için ne önerirsiniz? normal kartuşlu yazıcılarda sürekli kartuş bitiyor ve görüntüler berbat cıkıyor renkler tutmuyor. vs cok fazla cıktı alma ihtiyacıda duymuyorum fakat ihtiyaç duydugumda da yani aynı derece olsun istiyorum.. Sizce Ne almalıyım?
o zaman HP öneririm.
HP'nin yazıcıları çok narin, ama baskı kalitesi konusunda iyi, eğerki 90 gr kağıt yeter bana diyosanız kesinlikle HP. çünkü makine ucuz, tonerleri ucuz... dolum yaparsanız kalite düşüyor ama tonerleri 100 küsür TL sanırım... makinede 300 küsür TL galiba... ben bugüne kadar HP, canon, Oki, epson gibi bi çok yazıcı markası eskittim. her ihtiyaca göre yazıcı farklı malesef.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
lazer, renkli, tavsiyesi, yazici, yazıcı