resim deki clipart lazım...

Clip Art - resim deki clipart lazım... ...

poetmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 13-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar resimdeki aşçı ve sarmaşık clipartı lazım elinde olan varsa paylaşırsa sevinirim bulamazsak mecbur çizeceğiz artık.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok zor birşey değil ki. aryana kadar çizebilirsin bence. hele ki üzerinden çizersen muhtemelen 1 saate bitirirsin. bulmak çok daha uzun ve zor gibi geliyor bana.
Bu mesajdan alıntı yap

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 13-07-2010 #3
çok zor birşey değil ki. aryana kadar çizebilirsin bence. hele ki üzerinden çizersen muhtemelen 1 saate bitirirsin. bulmak çok daha uzun ve zor gibi geliyor bana.
evet haklısın çizilmeyecek bişe değill farkındayım matbaalar için kutu tasarımları yapıyorum ben bir kutu geldi elime aynısını kopyalaman gerek çok fazla işi var tasarımı yapan çeşit çeşit font kullanmış tanıdık fontlar da değil başladım fontları çiziyorum şimdi diğer işler bitene kadar bula bilirsem işim biraz daha çabuk bitmiş olur o zamana kadar bulunmazsa çizeceğim mecbur. 1 sattende erken biter resim deki clipart lazım...:tongueout: ilgin için tşk ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-07-2010 #4
kusura bakma maalesef olmadığı için sadece bir çıkış yolu resim deki clipart lazım...

bu arada fontlar için what the font'u denedin mi?
Bu mesajdan alıntı yap

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 13-07-2010 #5
kusura bakma maalesef olmadığı için sadece bir çıkış yolu resim deki clipart lazım...

bu arada fontlar için what the font'u denedin mi?
ne denek arkadaşım yardım etmek için konuya bakman bile büyük incelik tşk.

font aramak için hiç uğraşmıyorum saten yıllardır bir font tecrübemiz oldu eğer font tanıdık değilse hemen çiziyorum saten el alıştı font çizmeye sorun olmuyor. bu arada bizim msn üzerinden yardım toplugumuz var 3 5 arkadaş yine burda tanıştık hep isterersen ekle bir birimize çok faydamız olur umutbilgisayartarsus et hot...
Bu mesajdan alıntı yap