Resim eğitmeni veya güzel sanatlarda okuyan öğrenci arkadaşlar - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Resim eğitmeni veya güzel sanatlarda okuyan öğrenci arkadaşlar - İstanbul ...

çırakxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır

çırakxx

Grafiker / Konya

Alt 27-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Resim eğitmeni veya güzel sanatlarda okuyan öğrenci arkadaşlar

Program/Seviye: pad çizim iyi/çok iyi

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Temel seviyede çizim yapmak istiyorum daha önceden eğitimim yok yeteneğim olduğu da söylenemez. Alacağım eğitim sonrası en azından temel seviyede çizim yapmak istiyorum. Eğitmen veya güzel sanatlar fakültesinde öğrenci arkadaşlarım haftasonu akşam ders vermek isterlerse ders başı talep ettikleri ücreti mail atarlarsa sevinirim.

Not: Dersleri işyeri ofisimde almak istiyorum yer Mecidiyeköyde Cevahir'e 5 dk yürüme mesafesinde

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 28-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Resim eğitmeni veya güzel sanatlarda okuyan öğrenci arkadaşlar - İstanbul - Resim eğitmeni veya güzel sanatlarda okuyan öğrenci arkadaşlar - İstanbul ya da Resim eğitmeni veya güzel sanatlarda okuyan öğrenci arkadaşlar - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Resim eğitmeni veya güzel sanatlarda okuyan öğrenci arkadaşlar - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..