resim görüntüleme

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - resim görüntüleme Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar "canon a1100" fotoğraf makinemle çektiğim bir fotoğrafı photoshopta üzerinde değişiklikler (montaj vs.) yaptıktan sonra o fotoğrafı makinamda görüntüleyemiyorum tabi nadiren görüntüleyebildiklerimde var ama çoğunlukta görüntüleyemiyorum fotoğraf makinasından ...

resim görüntüleme
okanix01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

okanix01

Hiç Biri / Afyonkarahisar

Dosya24

resim görüntüleme

Alt 11-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar "canon a1100" fotoğraf makinemle çektiğim bir fotoğrafı photoshopta üzerinde değişiklikler (montaj vs.) yaptıktan sonra o fotoğrafı makinamda görüntüleyemiyorum tabi nadiren görüntüleyebildiklerimde var ama çoğunlukta görüntüleyemiyorum fotoğraf makinasından baskı makinasında bastıracağım zamanda yazıcıda görüntüleyemiyorum hal böyle oluncada bastıramıyorum yardımcı olun lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Alman(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshopda değişiklik yaptığın her fotoğrafı foto makinası açmaması normaldir. Bi sorun yok ... Olması gereknde o hatta açan makinada yok diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin ... Ama yazıcın için bişey diyemicem ...
Bu mesajdan alıntı yap
okanix01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

okanix01

Hiç Biri / Afyonkarahisar

Alt 16-07-2010 #3
hayır bir sorun yok benim anlayamadığım ince bir ayrıntı var işin içinde bir arkadaşın dediğine göre pixel ayaralarını girmem gerekiyormuş bana pixsel ayarlarıyla ilgili detaylı bilgi lazım belki sorun oradadır.
Bu mesajdan alıntı yap