Resim kalitesiyle ilgili

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Resim kalitesiyle ilgili Sponsorlu Bağlantılar Merhabalar. Vermiş olduğum resimi kaliteli olarak yapmak istiyorum. Bu konu ile ilgili yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Psd olarak atabilirseniz çok memmnun olurum. Aynı zamanda resim kalitesini artırma ile ...

Resim kalitesiyle ilgili
SuskunYolcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SuskunYolcu

Bilg. Teknikeri / Balıkesir

Resim kalitesiyle ilgili

Alt 24-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar.

Vermiş olduğum resimi kaliteli olarak yapmak istiyorum. Bu konu ile ilgili yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Psd olarak atabilirseniz çok memmnun olurum.

Aynı zamanda resim kalitesini artırma ile ilgili tüyolar verebilecek üstadlarım var ise onlarada teşekkürü borç bilirim.

Not: Renk olayı siyah olarak kalacak.

Selametle.

Resim kalitesiyle ilgili
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 24-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu resim zaten orijinalinden trace edilmiş. Hatta, birbirinden birkaç defa trace edilerek kullanılmış.. (Tabiri caizse; suyunun suyu..)

Şimdi siz bunu bir defa daha trace ederek, vektörel hale getirebilirsiniz, ancak kalitesi daha da düşer.. (Suyunun, ....., suyunun suyu..)

Resmin bu duruma gelinceye kadar uğradığı kayıplardan dolayı, programların sunduğu "şipşak" çözümlerin işe yaramayacağını düşünüyorum.

Ya resmin orijinalini bulup, ona göre bir çözüm üretilebilir. Veya, gerçekten "eli kalem tutan" bir usta tarafından "tamir" edilebilir.

Benzer bir sorunun, müşteri isteği üzerine kartvizitten logo "araklanarak" tabela yapımı sırasında yaşandığına şahit olmuştum. Maalesef o tabela, Eskişehir'de halâ ucube bir logo (!) ile duruyor.
Bu mesajdan alıntı yap
SuskunYolcu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SuskunYolcu

Bilg. Teknikeri / Balıkesir

Alt 24-12-2009 #3
Hocam orijinal dosyasını bulamadığım için nette olanlardan kesinti yaparak koydum zaten. Ama yinede bir yolunu bilen üstadlar var ise yardımcı olabilirler diye düşündüm. Yorumunuz için çok teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap