Resim küçültme yardım lütfen

Web Tasarımı - Resim küçültme yardım lütfen Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar şimdi dergi sayfalarımız var A-4 scan ettim,bu sayfayı webe aktarıcam,A-5 gibi duracak ancak nekadar uğraştıysam sayfa küçülüyor ancak yazılar (8-12 punto) okunmaz hale geliyor,resimlerde çok net olmuyor.:sadsmile: ...

remedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

remedya

Grafiker / Ankara

Alt 19-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar şimdi dergi sayfalarımız var A-4 scan ettim,bu sayfayı webe aktarıcam,A-5 gibi duracak ancak nekadar uğraştıysam sayfa küçülüyor ancak yazılar (8-12 punto) okunmaz hale geliyor,resimlerde çok net olmuyor.:sadsmile:
bazı küçültme prog. kullandım ancak benim yaptığım dan farklı olmadı, web de görüyoruz boyut gayet ufak 40-120 kb civarı ancak yazılar ve resimler çok kaliteli, bunu birtürlü halledemedim, ps ile yaptım olmadı, corelde vector kaydettim yine olmadı, bi yardım lütfen. Örnek resimleri ekliyorum, ben 300 dpi taramıştım

bide böyle deniyim linkler çıkacak mı?

Neyse fikri olan var mı ? resimleri hostit ettik ancak göremiyorum.Acep onaylanınca mı görsetiyorlar?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

beyzade19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beyzade19

Hiç Biri / İzmir

Alt 19-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bilgi : arkadaşım linkler ölü
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 20-06-2009 #3
remedya, sizde lütfen forum kurallara okuyun....Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

yapmış olduğunuz flood forum kurallara aykırı

eklediğiniz resimler görünmüyor...... tekrar ekleyin......

resimler hostinge eklemek için browse - start upload - daha sonra direct link to imag linki kopyalayip mesaj penceresine imaj butonu tıklayarak past ediyorsunuz
Bu mesajdan alıntı yap

remedya

Grafiker / Ankara

Alt 20-06-2009 #4
kasta teşekkürler uyarınız için, linkler sağlam şu an
Bu mesajdan alıntı yap

remedya

Grafiker / Ankara

Alt 29-06-2009 #5
Arkadaşlar bu çok mu zor bi soruydu? Son derece önemli bir konu bakın profesyonel sitelere resimler küçültülmüş ancak çok kötü görünüyor yabancılar bu işi iyi biliyorlar, adamlar A4 boyutu kartvizit kadar küçültüyor tüm detaylar yazılar okunabiliyor. Bunu Türkiyede yapana rastlamadım. Bu sitede ilk soruma cevap alamadım yinede teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap