Resim "MB" Boyutunu Düşürme

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Resim "MB" Boyutunu Düşürme ...

a1101 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a1101

Webmaster / Bursa

Alt 27-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba,

Ben web tasarım işleri yapmaktayım bir cafe resturant için web çalışması yapağım arkaplanda büyük yüksek çözünürlüklü resimler kullanmamız gerekecek. Ancak resimlerin boyutu 5.3 mb 4mb filan boyutlarında bunları kullanmak site yüklenmesini çok gecikecektir dolayısı ile görüntünün kalitesini bozmadan boyutunu küçültmek isterim photoshop cs5 ile.

Googlede aradım taradım bir kaç bilgiye ulaştım aracı programlar filan buldum ancak işin dogrusunu burada daha iyi öğrenirim diye düşünüyorum.

Umarım yardımcı olursunuz...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

zuhalunlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zuhalunlu

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
photoshopta denediniz mi küçültmeyi ?
Bu mesajdan alıntı yap
zuhalunlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zuhalunlu

Grafiker / İstanbul

Alt 28-08-2014 #3
ayrıca size ben bir özel mesaj yolladım.
Bu mesajdan alıntı yap
a1101 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a1101

Webmaster / Bursa

Alt 28-08-2014 #4
teşekkür ederim mesajınızı aldım ilgilenmeye çalışıyorsunuz. Photoshopta küçültmek istiyorum zaten ancak yaklaşık 50+ kadar resim var bunlarla tek tek değilde otomatik modda bir imkan varmıdır diye arıyorum
Bu mesajdan alıntı yap