Resim netleştirme

Photoshop Dersleri - Resim netleştirme ...

Resim netleştirme
hircin23 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hircin23

Fotoğrafçı / Aydın

Dosya23

Resim netleştirme

Alt 03-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrb ben telefonumdan bılgısayarıma fotograflarımı yukledım ama cozunurluk berbat 640x480 di cok kotu gozukuyor.. bazı konularda gordum sharpenle yapabılırsın dıye ama bır turlu olmuyor resımlerımı acaba nasıl netleştirebılırım daha iyi bir goruntuyu nasıl alabılırım..şimdiden tskler :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

soyluturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soyluturk(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sharpen ile daha keskin ve daha kotu goruntu elde edersin, olmayan bir seyi var edemezsin; 640x480 olani buyuttugunde daha kotu sonuc alirsin. yapabilecegin filter/blur ve bir kac tane daha islem daha ama istedigin sonucu maalesef alamazsin. Resim netleştirme
Bu mesajdan alıntı yap
Cyber-Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cyber-Killer

Grafiker / Yurtdışı

Alt 15-04-2010 #3
Bunun icin 3 Adet Programi Kullanabilirsin. Öncelikle Noiseware isimli Programi Bul Fotorafi icinde Ac Gereken Netligi Elde Ettiginde Kaydet. Daha Sora PhotoZoom Programinda istedigin Cözünürlüge Ayarla.Son Olarak Photoshop da Temizmele Ve Güzellestirme ile Netice Alabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 15-04-2010 #4
Bunun icin 3 Adet Programi Kullanabilirsin. Öncelikle Noiseware isimli Programi Bul Fotorafi icinde Ac Gereken Netligi Elde Ettiginde Kaydet. Daha Sora PhotoZoom Programinda istedigin Cözünürlüge Ayarla.Son Olarak Photoshop da Temizmele Ve Güzellestirme ile Netice Alabilirsin.
Örneğin 640 x 480 ebadında kötü çekilmiş bir fotoyu, tarif ettiğiniz şekilde düzenleyip, bir konu açarak paylaşır mısınız? Sonucunu gerçekten merak ettim.
Bu mesajdan alıntı yap
ulashkral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ulashkral

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 16-04-2010 #5
böyle bir konu açarmısınız banada resim netleştirme lazım Resim netleştirme
Bu mesajdan alıntı yap
muratcdemirci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muratcdemirci

Grafiker / İstanbul

Alt 16-04-2010 #6
böyle bir konu açarmısınız banada resim netleştirme lazım Resim netleştirme
Pürüzsüz Bir Cilde ne dersiniz? Buyrun içeri :)

Bu belki tam manasıyla değil ama biraz işini görebilir.

Resim netleştirme
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 16-04-2010 #7
Pürüzsüz Bir Cilde ne dersiniz? Buyrun içeri :)

Bu belki tam manasıyla değil ama biraz işini görebilir.

Resim netleştirme
O değil adaşım.. Burada sözedilen çözünürlükten başlayan daha kapsamlı bir çalışma.. Resim netleştirme
Bu mesajdan alıntı yap
ulashkral isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ulashkral

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 16-04-2010 #8
Ben onun hakkında bir konu açtım Resim netleştirme
Bu mesajdan alıntı yap
Cyber-Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Cyber-Killer

Grafiker / Yurtdışı

Alt 25-04-2010 #9
Örneğin 640 x 480 ebadında kötü çekilmiş bir fotoyu, tarif ettiğiniz şekilde düzenleyip, bir konu açarak paylaşır mısınız? Sonucunu gerçekten merak ettim.
Bunu Hatirlattiginiz icin Tesekkür ederim Ne Zamandir Aklimda. ilk Firsatim Oldugunda Konuyu Acacagim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
netleştirme, resim