Resim Sitesi Hakkında

Fotoğraf - Resim - Resim Sitesi Hakkında Sponsorlu Bağlantılar www.stockxpert.com adlı resim sitesini ziyaret eden var mı?Bu konuda bi şey sormak istiyorum.site ücretsiz olduğu halde resim indirmek için tıkladığımıda yeterli kredi olmadığı söyleniyor.bu siteden resim indirmek için ...

Resim Sitesi Hakkında
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Resim Sitesi Hakkında

Alt 23-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

www.stockxpert.com adlı resim sitesini ziyaret eden var mı?Bu konuda bi şey sormak istiyorum.site ücretsiz olduğu halde resim indirmek için tıkladığımıda yeterli kredi olmadığı söyleniyor.bu siteden resim indirmek için resim upload etmek mi gerekiyor acaba.bilgisi olan arkadaşlar yyardımcı olursa sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 23-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
stokxpert sitesi ücretli. kredi alıyosun sanırım her resim başına 1 kredi ödüyorsun. ama stokpert e bağlı siteler var burda şahısların kendi eklediği resimleri ücretsiz download edebiliyosun. kısaca stokxpert ücretli
Bu mesajdan alıntı yap
Sait SANCAK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sait SANCAK

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 23-02-2008 #3
www.sxc.hu adlı resim sitesinin paralı bölümüdür stokxpert, www.sxc.hu bu siteden indireceğin resimlere benzer resimler bulabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
resim, sitesi, hakknda