Resim tarama hakkında

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Resim tarama hakkında Sponsorlu Bağlantılar Merhaba herkese... Bi müşterime hazırlayacağım katalog için resim epey bi grafik ve resim taramam gerekiyor... (Aslında çalışmalarımdaki resimleri ve özellikle grafikleri kesinlikle tarama kullanmam ama bi pvc firması ...

Resim tarama hakkında
to_death isimli Üye şimdilik offline konumundadır

to_death

Grafiker / Niğde

Resim tarama hakkında

Alt 22-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba herkese...

Bi müşterime hazırlayacağım katalog için resim epey bi grafik ve resim taramam gerekiyor... (Aslında çalışmalarımdaki resimleri ve özellikle grafikleri kesinlikle tarama kullanmam ama bi pvc firması ve pencere kesitleri olduğu için yüzlerce grafiği mecburen taramak zorundayım.) HP profesyonel tarayıcı kullanıyorum... Ne var ki kuşe kağıttan taradığımda resmin pikselleri görünüyor. DPI yükselttikçe pikseller daha da net öne çıkıyor... Blur verince de ince ayrıntılar kayboluyor... Acaba bu konuda bi eksiğim mi var diye sormak istedim ??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

eser38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eser38

Eğitimci / İstanbul

Alt 22-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Filter - Noise - Median
Çok küçük (1 ya da 2) değerler verin, böylelikle ayrıntılar kaybolmaz.
Bu mesajdan alıntı yap
poseidon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poseidon

Grafiker / Yurtdışı

Alt 23-04-2009 #3
konuyu yanlis yere acmissiniz. Konunuzu tasidim ama lutfen bir daha ki sefere dikkatli olun.. Tesekkurler...
Bu mesajdan alıntı yap
to_death isimli Üye şimdilik offline konumundadır

to_death

Grafiker / Niğde

Alt 23-04-2009 #4
teşekürler arkadaşlar...
Bu mesajdan alıntı yap