resim üzerine yazı yazmak

Dreamweaver - resim üzerine yazı yazmak Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar merhaba, dreamweaver yardımıyla basit bir html site yaptım ancak. resim üzerine yazı ekleyemiyorum. tablo ekleyip onun arka planını resim yapacam ama tablo ekle sekmesine tıklayamıyorum yani pasif ...

canerogulmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canerogulmus

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 28-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba,

dreamweaver yardımıyla basit bir html site yaptım ancak. resim üzerine yazı ekleyemiyorum. tablo ekleyip onun arka planını resim yapacam ama tablo ekle sekmesine tıklayamıyorum yani pasif durumda. bunun sebebi nedir aceba? daha önce bu sorunu yaşayan varsa yardımcı olmasını bekliyorum.

hepinize iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bymuro isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bymuro

Öğrenci (Diğer) / Ankara

,,

Alt 31-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadasım dreamweaver tamamen bı sıteyı tasarlkayabılmek ıcın yeterlı degıl yardımcı olarak fıreworks programını kullan sıcak alan ekleyerek oparcalı sekılde dreamweavere atabılırsın
Bu mesajdan alıntı yap
Maktela isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Maktela

Grafiker / İstanbul

Alt 29-02-2012 #3
resimi background olarak atıp üstüne yazabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
djtornado isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djtornado

Webmaster / Kütahya

Alt 19-03-2012 #4
gerek yok arkadasında dedıgı gıbı yhardımcı programlar kullanabılırsınz fireworks de resımı at text butonu ile yazı yazabılır yazının puntosunu ve fontunu ayarlayabılırsın en guzel basıt yolu budur.
Bu mesajdan alıntı yap