Resim yapma

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Resim yapma Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ben bir sitede ffotoğraf gördüm ve araştırdım.Illustrator programıyla yapılıyormuş. Bende illustrator hakkında araştırma yaptım ama aşağıdaki resimin nasıl yapıldığı hakkında bilgi verirmisiniz çocuk nasıl yapılmış,mesela Ordaki yapraklar ...

Resim yapma
djilkay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djilkay

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Dosya22

Resim yapma

Alt 20-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ben bir sitede ffotoğraf gördüm ve araştırdım.Illustrator programıyla yapılıyormuş. Bende illustrator hakkında araştırma yaptım ama aşağıdaki resimin nasıl yapıldığı hakkında bilgi verirmisiniz Resim yapma çocuk nasıl yapılmış,mesela Ordaki yapraklar nasıl oluşturuldu vs. filan.Hepsi ellemi çizilior. Gerçekten öğrenmek istiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum..

http://img12.imageshack.us/img12/5897/kapakiaz.jpg

Resim bu:sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 21-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
teorik olarak yapılaz değil, ama uğraşmaya değermi bilmem
Bu mesajdan alıntı yap
djilkay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

djilkay

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 22-08-2010 #3
Tam olarak istediğim cevap bu değildi.. Bunu nasıl yapıyorlar direkt bilgisayar üzerindemi çiziyorlar nokta notka şeklinde yoksa kara kalem yapıp renklendir memi ?
Bu mesajdan alıntı yap
FatihDora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FatihDora(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-08-2010 #4
Tam olarak istediğim cevap bu değildi.. Bunu nasıl yapıyorlar direkt bilgisayar üzerindemi çiziyorlar nokta notka şeklinde yoksa kara kalem yapıp renklendir memi ?
Bi kere O yapraklar dediğin Hazır vektörlerResim yapma!
Bu mesajdan alıntı yap