resim yükleme metodu yardım!

Php, Asp, Perl, Html - resim yükleme metodu yardım! ...

macsabri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

macsabri

Grafiker / İstanbul

Alt 08-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar şirketin web sitesine resim ekleme yani (face deki gibi karşı taraftaki müşteri ekle diyecek ve istediği resmi internete ekleyebilecek) böyle bir sistem nasıl oluyor veya hangi programla yapılıyor siteyi yapan kişi böyle bir şeyin olmayacağını Web'e aykırı olduğunu söylüyor bununla ilgili fikirlerinizi öğrenebilirmiyim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

BLUE_AZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BLUE_AZ

Webmaster / Ankara

Alt 12-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeşim webi yapan kişi cem yılmazmı sanıyor kendini yada web sitesi yapabiliyor ama web yazılım teriminin asp php yada asp.net hiç duymamış mı ?

senin istediğin face kullanmıyorum bilmem sistem ne ama kullanıcı girsin yönetim panelinden resim eklesin istediği an silsin istediği zaman değiştirsin gibi birşey mi ?

eğer ki ben öyle anladım böyle birşeyse bunu herhangi bir yazılım dilinde yazman lazım. Mesela yaptığım bir çok sitede kullanıcı fotogalerisine resimleri kendi ekliyor ürünlerini kendisi güncelliyor resimleride kendisi seçip yüklüyor bu tarz birşey mi istiyorsan biraz daha açarmısın konuyu
Bu mesajdan alıntı yap
atibin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atibin(47)

Webmaster / İstanbul

Alt 12-10-2009 #3
Arkadaşlar şirketin web sitesine resim ekleme yani (face deki gibi karşı taraftaki müşteri ekle diyecek ve istediği resmi internete ekleyebilecek) böyle bir sistem nasıl oluyor veya hangi programla yapılıyor siteyi yapan kişi böyle bir şeyin olmayacağını Web'e aykırı olduğunu söylüyor bununla ilgili fikirlerinizi öğrenebilirmiyim...
İnternet üzerinde görülen herşey yapılabilinir. Yapılamasa, aykırı olsa zaten örnekleri göremezdik.

Ancak anlayamadığım şey örneği gördüğünüz halde neden siteyi yapan kişinin bu yanlış yönlendirmesine inandınız resim yükleme metodu yardım!

Google gibi bir hazine varken ...
Bu mesajdan alıntı yap
webdizayn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

webdizayn

Webmaster / Eskişehir

Alt 17-10-2009 #4
Merhaba,

İstediğin zaman, web sitenden istediğin kişiye veya herkese resim yüklemesine izin verebilirsin.
Ben sitemde söylediğini zaten yapmaktayım.
Öncelikle sitenin kodlama dili nedir.
Eğer php ise kendi yazdığım scripti sana gönderebilirim.
Selamlar
Bu mesajdan alıntı yap