resim yükleme ?

Web Tasarımı - resim yükleme ? ...

resim yükleme ?
snowman_8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

snowman_8

Webmaster / İstanbul

ünlem

resim yükleme ?

Alt 09-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar bazı web sitelerinde kaliteli ve yüksek boyutlu resimlerle ilgili bir sayfayı açtıgımızda resim ilk başta bulanık gibi olup ardından netleşmekte bende yaptıgım web sitelerinde resmin yavaş yavaş degilde bu şekilde ilk bulanık gibi olup ardından netleşmesini istiyorum bu olayı nasıl yapabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Esgraf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Esgraf

Webmaster / İstanbul

Alt 10-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bildiğim kadarıyla tarayıcılarla ilgili birşey örn operada galiba böyle açıyor explorerda parça parça diye biliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
snowman_8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

snowman_8

Webmaster / İstanbul

Alt 10-11-2010 #3
malesef kardeş inceledim ama ie firefox chrome opera safari hepsinde aynı şekilde açılıyor yaptıgım sitelerde büyük boyutlu resimler kullanıyorum bu yöntem hoşuma gitmişti ama nasıl yapıldıgı hakkında hiç bir fikrim yok hala aradıgım cevabı bulamadım resim yükleme ?
Bu mesajdan alıntı yap
hsamet isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsamet

Öğrenci (Diğer) / Sakarya

Alt 11-11-2010 #4
Geçtiğimiz günlerde bir yazı okumuştum. Bu tarayıcıların resimleri yükleme mantığı ile ilgili birşey. Ama jquery ile yapılmış bir çok resim "yükleniyor.." uygulaması mevcut.
Bu mesajdan alıntı yap