Resimdeki efekti nasıl yapabilirim?

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Resimdeki efekti nasıl yapabilirim? ...

grafiker17 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker17

Grafiker / Çanakkale

Alt 20-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun resimdeki efekti yapmak istiyorum. Ama Corel Draw 12 kullanıyorum ve bu işlemi yapamadım.

http://imgur.com/kvb52
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

poetmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poetmen

Grafiker / Mersin

Alt 22-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
12 de yapamazsın x3 x4 x5 ve corel photopoint bilgin olması da lazım yoksa yapamzsın
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 23-06-2011 #3

corel 12 de olmaz diyen arkadaşım az uğraşırsan neler yapabileceğini görmen açısından bunu ekliyorum kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 23-06-2011 #4
12 de yapamazsın x3 x4 x5 ve corel photopoint bilgin olması da lazım yoksa yapamzsın

corel 12 de olmaz diyen arkadaşım az uğraşırsan neler yapabileceğini görmen açısından bunu ekliyorum kolay gelsin...

corel draw için şöyle ütopik bir benzetme yapmak mümkün olur, şöyle bir düşünün hem denizaltında, hem denizüstünde, hem havada hemde karada giden bir araçtır ve bu araç ne kadar fonksiyonel ne kadar mükemmel olursa olsun kullanıcı faktörü çok önemlidir. timsah_sg bunun doğruluğunu ortaya koymuş, teşekkürler timsah_sg !
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 24-06-2011 #5
corel draw için şöyle ütopik bir benzetme yapmak mümkün olur, şöyle bir düşünün hem denizaltında, hem denizüstünde, hem havada hemde karada giden bir araçtır ve bu araç ne kadar fonksiyonel ne kadar mükemmel olursa olsun kullanıcı faktörü çok önemlidir. timsah_sg bunun doğruluğunu ortaya koymuş, teşekkürler timsah_sg !
teşekkür ederim corel tamda bahsettiğiniz gibi bir program...
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-06-2011 #6
teşekkür ederim corel tamda bahsettiğiniz gibi bir program...

21 yıllık dostumu (CorelDRAW 'ı) iyi tanırım Resimdeki efekti nasıl yapabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap