Resimdeki gibi yazılar nasıl yazabilirim...

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Resimdeki gibi yazılar nasıl yazabilirim... ...

thuran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thuran

Eğitimci / İstanbul

ünlem

Alt 26-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Aşağıdaki çalışmadaki gibi canlı yazılar naıl yazabilirm... Bunun için kolay bir program mı var yoksa photoshopla mı yapılmış.. Ben photoshopta textte tıklayıp basit yazı yazabiliyorum... Bu çalışmadaki gibi yazıları nasıl yazabilirm veya psd örneği falan nasıl bulabilirm... yardımcı olursanız çok sevinirim.. Teşekkür eder saygılar sunarım...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

thuran

Eğitimci / İstanbul

Alt 31-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
neden kimse cevap yazmadı meraek ettim şimdi?
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 31-01-2012 #3
Cevap verecek bir şey olmadığı için olabilir. Verilen örnekteki yazıların hiç bir özelliği yok. Yazılar bold karakter kullanılarak yazılmış siyah ve kırmızı yazılara kontür atılmış hepsi bu. Aynı arkaplan üzerine aynı karkterle aynı yazıları yazın Corel'de kontür atarak Photoshop'ta Stroke seçeneğiyle kenarlarına beyaz kontür atın aynı görüntüyü elde edersiniz ...
Bu mesajdan alıntı yap

thuran

Eğitimci / İstanbul

Alt 06-02-2012 #4
Cevap verecek bir şey olmadığı için olabilir. Verilen örnekteki yazıların hiç bir özelliği yok. Yazılar bold karakter kullanılarak yazılmış siyah ve kırmızı yazılara kontür atılmış hepsi bu. Aynı arkaplan üzerine aynı karkterle aynı yazıları yazın Corel'de kontür atarak Photoshop'ta Stroke seçeneğiyle kenarlarına beyaz kontür atın aynı görüntüyü elde edersiniz ...
teşekkür ederim kardeşim bilmiyorum ne yapayım sordum sadece.. photoshopla yazı yazıyorum ama böyle kenarları renkli içi başka renkli canlı yazılar yazamıyordum sorun buydu.. tşkler....
Bu mesajdan alıntı yap