resimdeki kırıkları düzeltmek için yardım önerileri bekliyorum

Photoshop - resimdeki kırıkları düzeltmek için yardım önerileri bekliyorum Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaşlar katalog çalışması için resmini çektiğim halı üzerinde bulunan kırıkları düzeltmek için photoshopta hangi aracı kullanmam gerekir veya nasıl bir yol izlemem gerekir ? Clone stamp ve ...

fatihaky isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihaky

Eğitimci / İstanbul

Alt 24-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar katalog çalışması için resmini çektiğim halı üzerinde bulunan kırıkları düzeltmek için photoshopta hangi aracı kullanmam gerekir veya nasıl bir yol izlemem gerekir ? Clone stamp ve healer ile deniyorum yalnız istediğim gibi bir sonuç alabilmek için çok ince ve uzun bir çalışma yapmam gerekiyor. Veya yine aynı iki araç ile ilgili daha detaylı ayar yapmam gerekirse ne önerirsiniz ? Daha pratik bir çözüm var mıdır ? Ustalardan cevap bekliyorum.
Saygılarımla

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Rabia Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rabia Yılmaz

Grafiker / Adana

Alt 25-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
klonlama damga (S) aracı ile yapabilirsinn..
Bu mesajdan alıntı yap
ozgurdk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozgurdk

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2013 #3
Clone Stamp Tool işini görür fakat bu resim baya zamanınızı alabilir fazlasıyla ciddi bir emek ister bu tür görseller şimdiden kolay gelsin resimdeki kırıkları düzeltmek için yardım önerileri bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap