resimdeki yazının karakterini corel da nasıl yapabilirim?

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - resimdeki yazının karakterini corel da nasıl yapabilirim? Sponsorlu Bağlantılar merhabalar resimdeki yazı karakterini corel da bulamadım belki yoktur. nasıl bu karakter gibi yazabilirim. yada bu karakterleri nasıl yapabilirim. saygılar sevgiler.....

driver8055 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

driver8055

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 14-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar

resimdeki yazı karakterini corel da bulamadım belki yoktur. nasıl bu karakter gibi yazabilirim. yada bu karakterleri nasıl yapabilirim.

saygılar sevgiler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yazının fontunu bulduysanız "interactive envelope tool" yardımıyla oradaki görüntüyü çıkarabilirsiniz.

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
driver8055 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

driver8055

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 14-09-2010 #3
hocam fontu bulamadım işte bide o dediğin tool nerde tam olarak ben kendim bi tabela tasarımı yapıyorumda. takıldığım yerde derslere bakıyorum. bu karakterle bi DREAMBOX yazamadımm..
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-09-2010 #4
Bahsettiğim araç bu;

Yalnız fontu bulamadınızsa üzerinden çizin, dediğim aracı da unutun. "3 point curve" (görüntüdeki işaretlerden 5.sıradaki oka tıklayınca göreceksiniz) ile çizebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
antique isimli Üye şimdilik offline konumundadır

antique

Grafiker / İzmir

Alt 15-09-2010 #5
böyle basit logoları corele atıp üzerinden çiziyorum, oval yerleri de eğip büküp aynen orjinaline uyduruyorum gayet de güzel oluyor..

not: basit logo derken çok karışık olmayan anlamında, yanlış anlaşılmasın resimdeki yazının karakterini corel da nasıl yapabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
hulyaksakal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hulyaksakal

Grafiker / İstanbul

Alt 15-09-2010 #6
bencede en basiti üzerinden çizmekk
Bu mesajdan alıntı yap