resime perspective veremiyorum

Corel Draw - resime perspective veremiyorum Sponsorlu Bağlantılar iyi geceler arkadaslar resime corelde import ettigim zaman cizdigim bir box yani kutuya perspective olarak giydiremiyorum Add perspective pasif gozukuyor.. ve bir sorum daha olacak baska bir objeye ...

helldorado isimli Üye şimdilik offline konumundadır

helldorado

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iyi geceler arkadaslar resime corelde import ettigim zaman cizdigim bir box yani kutuya perspective olarak giydiremiyorum Add perspective pasif gozukuyor.. ve bir sorum daha olacak baska bir objeye uyguladıgım rengin aynısını baska bir objeye harfiyen nasıl uygulayabilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

carrick isimli Üye şimdilik offline konumundadır

carrick

Grafiker / Çanakkale

Alt 05-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bende merak ettim doğrusu
Bu mesajdan alıntı yap
musdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musdi

Grafiker / Isparta

perspektif

Alt 06-03-2009 #3
iyi geceler arkadaslar resime corelde import ettigim zaman cizdigim bir box yani kutuya perspective olarak giydiremiyorum Add perspective pasif gozukuyor.. ve bir sorum daha olacak baska bir objeye uyguladıgım rengin aynısını baska bir objeye harfiyen nasıl uygulayabilirim
Corel'de İmport ettiğiniz resme effects / add perspective'yi kullanarak perspektif verme yerine bitmaps / 3d effects / perspective'yi kullanarak perspektif verebilirsiniz.

Bir yerde kullanılan herhangi bir rengi toolbox / eyedropper'i kullanarak rengin değerini tespit edebilir, shift tuşuna basarak ta rengi vermek istediğiniz yere rengi verebilirsiniz.

İyi çalışmalar...
Bu mesajdan alıntı yap
helldorado isimli Üye şimdilik offline konumundadır

helldorado

Grafiker / İstanbul

Alt 06-03-2009 #4
teşekkürler musdi
Bu mesajdan alıntı yap