Resimin/Butonun Üzerinde Gelince Işık Yanması YARDIM !

Dreamweaver - Resimin/Butonun Üzerinde Gelince Işık Yanması YARDIM ! Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Dreamweaver ile hazırladığım web sitemde mouse ile resimlerin üzerine geldiğinde ışık yanarak veya herhangi bir şekilde uyarı vermesini nasıl sağlayabilirim . Ufakda olsa bir fikire ihtiyacım var ...

onnibus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onnibus

Öğrenci (Diğer) / Sakarya

Alt 23-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Dreamweaver ile hazırladığım web sitemde mouse ile resimlerin üzerine geldiğinde ışık yanarak veya herhangi bir şekilde uyarı vermesini nasıl sağlayabilirim . Ufakda olsa bir fikire ihtiyacım var . Yardımcı olursanız çok sevinirim...Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

prosperity isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prosperity

Grafiker / İstanbul

Alt 24-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Css kullanabilirsin. css a:hover özelliğini bir araştır google da
Bu mesajdan alıntı yap
onnibus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onnibus

Öğrenci (Diğer) / Sakarya

Alt 25-03-2012 #3
Teşekkür ederim ama hover özelliği genelde menü yapımında kullanılmış . Ben Draw Rectangle Hotspot ile resmin içindeki bir parçaya link verdim ve bu linkin uyarı vermesini istiyorum . Bu konuda bir fikri olan varmı ?
Bu mesajdan alıntı yap
komedic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

komedic

Webmaster / Bursa

Alt 23-05-2012 #4
kardeş benim bildiğim en kolay yöntem rolover kolay bişi dwnin kendi özelliği resim eklem butonuna biaz basılı tutun bi menü açılıyor orda rolover var ona basın 2 resim seçin orda gösteriyor sonra kaydip deneyin
Bu mesajdan alıntı yap