Resimler üzerine yazı yazmak için program bilen varmı?

Serbest Çalışmalar - Resimler üzerine yazı yazmak için program bilen varmı? Sponsorlu Bağlantılar mesela kumsalda isim yazması. pastanın üstü vs... teşekkürler...

RYUDORF isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RYUDORF(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mesela kumsalda isim yazması. pastanın üstü vs...

teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
photoshop'ta yapabilirsiniz...
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2009 #3
Bildiğim kadarıyla senin dediğin şekilde bir program yok, fakat biraz uğraşırsan Photoshopta yapabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

RYUDORF(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2009 #4
***** girin bakın.. photoshopta yapmayı bende biliyorum. fakat 20 adet resim üstüne 30 çeşit değişik isim yazılacak. yani 600 eder. anlayın beni işte Resimler üzerine yazı yazmak için program bilen varmı?
Bu mesajdan alıntı yap

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2009 #5
*********** girin bakın.. photoshopta yapmayı bende biliyorum. fakat 20 adet resim üstüne 30 çeşit değişik isim yazılacak. yani 600 eder. anlayın beni işte Resimler üzerine yazı yazmak için program bilen varmı?
size burada elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz... verdiğiniz cevaba bakın... sorunuzu baştan bu şekilde yazsanız bizde ona göre bir yardımda bulunurduk...
Bu mesajdan alıntı yap
tekhun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tekhun

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2009 #6
Sonuçta hangi programı kullanırsan kullan yazıları yazacaksın photosopta layerli bir şablon yap ve yazılarını yazmaya başla çünkü öyle bir programı arayıp bulana bulupta istediğin sonucu alana kadar bayagı bir zaman geçecektir eminim...
Bu mesajdan alıntı yap

RYUDORF(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2009 #7
size burada elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz... verdiğiniz cevaba bakın... sorunuzu baştan bu şekilde yazsanız bizde ona göre bir yardımda bulunurduk...
nasıl istersen öyle yorumlarsın. ben bu cevabı verirken gayet iyi dileklerimle yazdım. sizin canınız sıkkın galiba ki yazımı değişik yorumladınız..

böyle bir program bilen varmı? photoshop corel illustrator vs.. aramıyorum. grafikerim zaten. bunlarla nasıl yapılacağını biliyorum. lütfen programı bilen yorumlasın. herkese teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2009 #8
nasıl istersen öyle yorumlarsın. ben bu cevabı verirken gayet iyi dileklerimle yazdım. sizin canınız sıkkın galiba ki yazımı değişik yorumladınız..

böyle bir program bilen varmı? photoshop corel illustrator vs.. aramıyorum. grafikerim zaten. bunlarla nasıl yapılacağını biliyorum. lütfen programı bilen yorumlasın. herkese teşekkürler...
konu başlığınızı hatırlatayım size "Resimler üzerine yazı yazmak için program bilen varmı?" bu başlıkta ben photoshop biliyorum ama içinde istediğim gibi örnekler olan bir link var ama ben bunu size vermiyorum kendiniz ne anlatmak istediğimi tahmin edin bana da sormayı beceremediğim sorumun cevabını verin mi diyor...
Bu mesajdan alıntı yap

RYUDORF(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2009 #9
konu başlığınızı hatırlatayım size "Resimler üzerine yazı yazmak için program bilen varmı?" bu başlıkta ben photoshop biliyorum ama içinde istediğim gibi örnekler olan bir link var ama ben bunu size vermiyorum kendiniz ne anlatmak istediğimi tahmin edin bana da sormayı beceremediğim sorumun cevabını verin mi diyor...
Konu başlığı bir program istediğim. konunun içeriğinede 2 adet örnek koydum. kumsaldaki yazı ve pasta üstüne yazı gibi.. baktımki yanlış anlaşıldı herkes photoshop dedi. sonrada bir örnek site koydum ve durumu açıkladım. ilk başta yazmadım diye öleyim mi yani.. Resimler üzerine yazı yazmak için program bilen varmı?
Bu mesajdan alıntı yap

Grafiker / İstanbul

Alt 12-01-2009 #10
Konu başlığı bir program istediğim. konunun içeriğinede 2 adet örnek koydum. kumsaldaki yazı ve pasta üstüne yazı gibi.. baktımki yanlış anlaşıldı herkes photoshop dedi. sonrada bir örnek site koydum ve durumu açıkladım. ilk başta yazmadım diye öleyim mi yani.. Resimler üzerine yazı yazmak için program bilen varmı?
örneklerinizin görünüp görünmediğine baktınız mı bu cevabı yazarken...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bilen, icin, program, resimler, uzerine, varmi, yazi, yazmak