Resimleri açma

Baskı Öncesi - Resimleri açma Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım. Konuyu umarım doğru yere açmışımdır. Forumu çok inceleyemedim. Tekrar konu başlığı açmıssam özür dilerim. Ben bir dergi çıkarttım. Ancak, görsellerimin hemen hemen hepsi ...

Resimleri açma
kadiraliseker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kadiraliseker

Grafiker / İstanbul

Resimleri açma

Alt 11-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım. Konuyu umarım doğru yere açmışımdır. Forumu çok inceleyemedim. Tekrar konu başlığı açmıssam özür dilerim.

Ben bir dergi çıkarttım. Ancak, görsellerimin hemen hemen hepsi koyu çıktı baskıda. Bunun sebebi ne olabilir? Ve çözüm önerileriniz nedir? Nasıl açabilirim görselleri.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

artika.55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artika.55

Grafiker / İstanbul

Alt 11-11-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
baskıyı hangi kağıda yaptınız?

Parlak kuşe kağıdamı? Mat kuşe kağıdamı? 1. Hamura kağıdamı? Şamua kağıdamı? hangisine üstad?
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 11-11-2014 #3
Resimleri kullanmadan önce görsellere renk ayarı yapmalısınız direkt çektiğiniz veya netten indirdiğiniz gibi kullanırsanız (yani ham halini) bu tür sorunlar yaşarsınız eğer bunları yaptıysanız o zaman kağıt veya baskı sorunu olabilir.

Belki yardımcı olabilir Renk ayrımı nedir?

İyi forumlar...

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

kadiraliseker

Grafiker / İstanbul

Alt 17-11-2014 #4
Teşekkür ederim. Şöyleki benim photoshopta amça işlemini yapmam hiçnirşey ifade etmedi. Aksine görseller flulaştı. Renk açmayı iMacda cmd+L şeklindmi yapıyoruz?
Bu mesajdan alıntı yap

kadiraliseker

Grafiker / İstanbul

Alt 17-11-2014 #5
Bir de kağıtların ne resimlerin kara çıkmasıyla ne ilgisivar tam olarak. Benden önce çalışan da aynı kağıda çalışıyormuş. Onun çalışmasında sıkıntı yok. Görseller sağlam
Bu mesajdan alıntı yap