resimleri nasıl döndürebilirim ?

Freehand - resimleri nasıl döndürebilirim ? Sponsorlu Bağlantılar bir resmin herhangi bir köşesi sabit kalmak üzere nasıl sağa-sola döndürebilirim. örnek vermek gerekirse ; ayakta düz bir şekilde duran bir insanın ayakları sabit kalırken vücudunu sağa-sola nasıl ...

resimleri nasıl döndürebilirim ?
sol_ak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sol_ak

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 16-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bir resmin herhangi bir köşesi sabit kalmak üzere nasıl sağa-sola döndürebilirim.
örnek vermek gerekirse ; ayakta düz bir şekilde duran bir insanın ayakları sabit kalırken vücudunu sağa-sola nasıl yatırabilirim ?

cevap için şimdiden tşk. :rofl:

tamam hallettim.resmi çift tıklıyarak resmi bir kare çevreliyor. resmin ortasındaki halkayı resimde nerenin sabit kalmasını isityorsan oraya getiriyorsun, mause'u karenin herhangi bir köşesine getirince bir ok çıkıyor onunla istediğin yöne döndürebiliyorsun.

freehan de bulunan bir resim veya şekil'i nasıl jpg ve gif,psd olarak alabilirim??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sea.ajans isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sea.ajans

Grafiker / İstanbul

Alt 17-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
jpeg yapmak istediğiniz dosyanızı export yaparak farklı formatta kaydedebilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
sol_ak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sol_ak

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 17-01-2009 #3
dediğini yaptım ama bütün sayfayı jpg dosyası olark kayıt ediyor. ben sadece seçtiğim şekili jpg olarak kayıt etmek istiyorum

tamam çözdüm olayı
Bu mesajdan alıntı yap
hamit_kurklu58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hamit_kurklu58(37)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 23-01-2009 #4
export seçeneğini tıkladığınızda kaydet menüsü ekrana gelir orda only select object gibi bi seçenek var onu aktif yaparsanız sadece seçili objeyi kayıt eder tabii export demeden önce objeyi seçmek gerekir...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
dondurebilirim, nasil, resimleri