Resimleri Tuval Şeklinde Boyutlandırmak

3D Programlar - Resimleri Tuval Şeklinde Boyutlandırmak Sponsorlu Bağlantılar Sayın Arkadaşlarım Umarım Resim eklemeyi başarabilmişimdir Ben Resimleri Tuval şeklinde kenarlardada resimden görüntü olacak şekilde boyutlandırmak istiyorum, Yardımcı olursanız çok sevinirim. :sweating::sweating: Yardımlarınız için Şimdiden Teşekkürler :sweating::sweating:...

bkrbal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bkrbal

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 06-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sayın Arkadaşlarım
Umarım Resim eklemeyi başarabilmişimdir
Ben Resimleri Tuval şeklinde kenarlardada resimden görüntü olacak şekilde boyutlandırmak istiyorum,
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
:sweating::sweating:
Yardımlarınız için Şimdiden Teşekkürler

Resimleri Tuval Şeklinde Boyutlandırmak:sweating::sweating:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

berk35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berk35

Grafiker / İzmir

Alt 05-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
3ds max te yaptığın tual modeline istediğin resmi kaplama uygulayarak yapabilirsin. Etrafında başka birşey kullanmayıp render da çıkan resmi png olarak kaydedersen arkası transpara olarak çıkar ve photohsop ta istediğin şekilde bir arka plan yapabilirsin...

iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
izge isimli Üye şimdilik offline konumundadır

izge

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Alt 10-08-2010 #3
bunu tuval şeklinde büyümez de ama büyür..tam ekrana getiremezsin çünkü zaten web sayfasıyla ilgili bir problem var.ilk yeri sildiysen zaten o resmi tuval haline getirmeyi unut,derim ben.
Bu mesajdan alıntı yap