Resmi Bu Şekilde Nasıl Birleştirebilirim ??

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Resmi Bu Şekilde Nasıl Birleştirebilirim ?? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Arkadaşlar Ben Aranıza Yeni Katıldım Bir Kapak Fotoğrafı Yapıcaktım Kendime Ama Düz Sade Olmasın Diye Bu Şekilde Birleştirmek İstiyorum Anlatabilecek Veya Daha Önce Anlatıldıysa Video Yada Resimli ...

Espinoza isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Espinoza

Hiç Biri / Ankara

Dosya23

Alt 29-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar Ben Aranıza Yeni Katıldım Bir Kapak Fotoğrafı Yapıcaktım Kendime Ama Düz Sade Olmasın Diye

Bu Şekilde Birleştirmek İstiyorum Anlatabilecek Veya Daha Önce Anlatıldıysa Video Yada Resimli Anlatım Şeklinde Anlatırsanız Beni Çok Sevindirirsiniz Resmi Bu Şekilde Nasıl Birleştirebilirim ?? Resmi Bu Şekilde Nasıl Birleştirebilirim ??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikon

Grafiker / Bursa

Alt 29-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir çok yolu var. Photoshopta futbol'a yada oyuncular'a uygun bir zemin bulman gerek. Daha sonra o oyuncuların hepsini teker teker dekupe yaparak bulduğun zemine koyabilirsin. Yada 3 ünü yan yana koyup kenarlarını yumuşatarak birleştirme yapabilirsin yani eraser tool un en yumuşağı ile yanlarından geçip birleştirebilirsin tavsiyem değildir.
Bu mesajdan alıntı yap
walle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

walle

Öğrenci (Diğer) / Bitlis

Alt 29-08-2013 #3
Bu videoda anlattım umarım yaralı olur.

Bu mesajdan alıntı yap

Espinoza

Hiç Biri / Ankara

Alt 29-08-2013 #4
Bu videoda anlattım umarım yaralı olur.
Eyvallah Kardeşim Çok Yardımcı Oldun Çok İşime Yaradı Sağolasın
Bu mesajdan alıntı yap

Espinoza

Hiç Biri / Ankara

Alt 29-08-2013 #5
Bir çok yolu var. Photoshopta futbol'a yada oyuncular'a uygun bir zemin bulman gerek. Daha sonra o oyuncuların hepsini teker teker dekupe yaparak bulduğun zemine koyabilirsin. Yada 3 ünü yan yana koyup kenarlarını yumuşatarak birleştirme yapabilirsin yani eraser tool un en yumuşağı ile yanlarından geçip birleştirebilirsin tavsiyem değildir.
Sanada Teşekkür Ederim Cevap Yazdığın İçin Ama Bu İşlere Yeni Başladığım İçin Pek Bişey Anlayamadım Açıkçası Resmi Bu Şekilde Nasıl Birleştirebilirim ??
Bu mesajdan alıntı yap