Resmi Çalışmaya Gömme - Acil Yardım

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Resmi Çalışmaya Gömme - Acil Yardım ...

mosesun05 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mosesun05

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 22-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar, öncelikle merhaba.

Bende sizler gibi bu mesleği yapan ve kendini geliştirmek isteyen bir grafikerim. Fakat benim bu sıralar epeyce kafa takılan ve bir türlü çözümünü bulamadığım bir sorunum var.

Sorunum şu ki İllustrator'de çalışma yaptıktan sonra çalışmayı tekrar açmak istediğimde çalışma dışarıdan gerçek olarak kullandığım görselleri benden tekrar istiyor ve bunu çözemiyorum.

Normalde bunun bir çözümü varmış fakat ben bilmiyorum. Yardımcı olacak arkadaşlardan şimdiden çok teşekkür ederim. Kolay gelsin, iyi çalışmalar.

(Aşağıdaki görsellerde hangi sorunla karşılaştığımı gösteren ekran resimleri mevcut)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dizgi06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizgi06

Grafiker / Ankara

Alt 22-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba;
Umarım yardımcı olabilirim. İşini görecek 2 yöntem söyleyim dostum. Birincisi resme tıkla üst araç panelinde embed bul tıkla ikincisi ise links panelini aç windowdan sağ üst köşeye tıkla embed image de tamamdır Resmi Çalışmaya Gömme - Acil Yardım
Bu mesajdan alıntı yap
eyupcava isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eyupcava

Grafiker / Gaziantep

Alt 18-06-2014 #3
link denilen şey çalışmaya yük bindirmeden sadece o objeyi görüp üzerinde oynama yapmanı sağlar. embedde ise objeyi çalışmanın içine kaydedersin ve senden tekrar objeyi istemez. Sen sadece link olarak çalışmışsın. Embedlemezsen eğer çalışmayı gönderdiğin yerde embedlemediğin objeleri sorar ve o objelerin yerini programa göstermen gerek.
Bu mesajdan alıntı yap