Resmi cd şeklinde nasıl kesebilirim

Illustrator Dersleri - Resmi cd şeklinde nasıl kesebilirim ...

1Dm4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

1Dm4

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 14-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

CD tasarım ödevim için yardım istiyorum. Kare resmi CD şeklinde nasıl kesebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 14-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ben makasla kesiyorum Resmi cd şeklinde nasıl kesebilirim

a4 boyutundaki etiket kagıdına basıyorum ve makasla dalıyorum..
Bu mesajdan alıntı yap

1Dm4

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 14-05-2012 #3
Hocaya bilgisayar ortamında göstericem ödevimi. Daha mantıklı cevap verebilirsen sevinirim Resmi cd şeklinde nasıl kesebilirim
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 14-05-2012 #4
" Kare resmi CD şeklinde nasıl kesebilirim." Bunu kime sorsan basılmış bir şeyi keseceğini düşünür, cevabımıda buna göre verdiğim için mantıksızlık yok.

Hangi programda yuvarlayacaksın görseli? ps de view/snap to - guides - layers - documents bounds seçenekleri işaretli olsun . sonra ctrl+r ye tıkla. çıkan cetvellere tıklayarak sürükle ve yeşil kılavuz çizgileri kare resmin 4 kenarına yasla. sonra m ye bas ve daireyi seç. 4 kenarına çektiğin kılavuz çizgilerin bir kşesinden bir köşesine yuvarlak çiz.select/inverse yap delete bas. bu kadar..
Bu mesajdan alıntı yap

1Dm4

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 14-05-2012 #5
Sanırım mantık konusunda haklısınız Resmi cd şeklinde nasıl kesebilirim Anlattığınız için teşekkür ederim Resmi cd şeklinde nasıl kesebilirim
Bu mesajdan alıntı yap