Resmi çekilmiş bina giydirme nasıl Yapılır. Söve kas silmesi

Mimari, İç mimarı - Resmi çekilmiş bina giydirme nasıl Yapılır. Söve kas silmesi Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, fotografı çekilmiş bina giydirme işlemi hangi program ile yapılıyor renk verme, söve ekleme, kas silmesi ekleme, balkon demiri ekleme gibi gibi alta verdiğim resimde bir örnek var ...

tufeba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tufeba

Webmaster / Eskişehir

Alt 06-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
fotografı çekilmiş bina giydirme işlemi hangi program ile yapılıyor
renk verme, söve ekleme, kas silmesi ekleme, balkon demiri ekleme gibi gibi

alta verdiğim resimde bir örnek var bunu hangi program ile yaparım?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

albostan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

albostan

Grafiker / Yurtdışı

Alt 07-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshop ile yapılabilir teorik açıdan bakınca
Bu mesajdan alıntı yap
mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2013 #3
Merhaba,
fotografı çekilmiş bina giydirme işlemi hangi program ile yapılıyor
renk verme, söve ekleme, kas silmesi ekleme, balkon demiri ekleme gibi gibi

alta verdiğim resimde bir örnek var bunu hangi program ile yaparım?

kardeş bunlar genelde 3dmax ile yapılabilir. Autocad ile çizimlerini oluşturursun , 3dmax'e atıp boyama işlemlerini dekor giydirme işlemlerini oluşturabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap

tufeba

Webmaster / Eskişehir

Alt 07-02-2013 #4
kardeş bunlar genelde 3dmax ile yapılabilir. Autocad ile çizimlerini oluşturursun , 3dmax'e atıp boyama işlemlerini dekor giydirme işlemlerini oluşturabilirsin.
Merhaba,

normal resmi çekilmiş binaya yapıyorlar bunu. Yeni yapı oluşturmuyorlar. Hazır sablonları kullanıyorlar sanırım.

Photoshopta çok zahmetli olur diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
mecityilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mecityilmaz

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2013 #5
Merhaba,

normal resmi çekilmiş binaya yapıyorlar bunu. Yeni yapı oluşturmuyorlar. Hazır sablonları kullanıyorlar sanırım.

kardeşim o zaman photoshop'ta çekilmiş bina üzerine artık değişiklik yapıcaksın Resmi çekilmiş bina giydirme nasıl Yapılır. Söve kas silmesi belli yerleri maskeliceksin belli yerleri çoğaltma yapıcaksın belli yerleri kesiceksin belli seçili alanlara filtre uygulayacaksn Resmi çekilmiş bina giydirme nasıl Yapılır. Söve kas silmesi zahmetli ama zevkli birşeydir.
Bu mesajdan alıntı yap

tufeba

Webmaster / Eskişehir

Alt 07-02-2013 #6
Buna ait bir program olduğunu biliyorum bilen varsa bu programın ismini paylaşırsanız sevinirim. Bu giydirme işlemi hazır parcalar sayesinde çok hızlı yapılabiliyor
Bu mesajdan alıntı yap
fatihsozeri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatihsozeri

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya23
Alt 23-03-2013 #7
Merhaba,

Merhaba bu hazır şablonları nasıl bulabilirim acaba şimdiden teşekkürler Resmi çekilmiş bina giydirme nasıl Yapılır. Söve kas silmesi
Bu mesajdan alıntı yap
btl1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

btl1

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-05-2013 #8
Gerçekten böyle hazır bir program var mı ? Ben bu işle ilgileniyorum autocad de ve max de günlerimi veriyorum. Böyle birşey varsa süper olabilir. Lütfen paylaşsın bilen
Bu mesajdan alıntı yap
3dsci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

3dsci

Grafiker / İstanbul

cephe giydirme

Alt 13-06-2013 #9
Bu tür çalışmalar 3ds max ve benzeri 3d programları ile yapılır normal resmi çekilmiş bir binaya da giydirme yapılabilir ve aynı açıda render alınır. daha sonra photoshop ile gerekli renk ton düzenlemeleri yapılır kimi zaman ona bile gerek kalmıyor ama iyi sonuçlar için photoshop ile dokunuşlar gerekir. resmi çek hazır şablon ile giydir diye bir olay yok bunu da belirteyim.
Bu mesajdan alıntı yap
sarp111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarp111

Hiç Biri / İstanbul

Alt 19-07-2013 #10
kendini heba edersin arkadaşların program önermiş photoshop da yapamazsın manipülasyon olarak yaparsın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları