resmi karakalem gibi nasıl yapabilirim?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - resmi karakalem gibi nasıl yapabilirim? Sponsorlu Bağlantılar mrb arkadaşlar size benim bi sorum olacak ben kendi resmimi bu atatürkün resmi gibi yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim bunu ben grafikerler.net ten hazır çizilmiş olarak buldum ve ...

busukbusuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

busukbusuk

Grafiker / Ankara

Alt 19-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrb arkadaşlar size benim bi sorum olacak ben kendi resmimi bu atatürkün resmi gibi yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim bunu ben grafikerler.net ten hazır çizilmiş olarak buldum ve protterdan kestim kendi resmimide bu hale getirip proterdan kesmek istiyorum nasıl yaparım hangi programla şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.resmi karakalem gibi nasıl yapabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

busukbusuk

Grafiker / Ankara

Alt 19-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
iki tane daha resim var burdada folyoya çıkartılmış ve aynaya kum ile işlenmiş [IMG]resmi karakalem gibi nasıl yapabilirim?[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
answersaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır

answersaray

Grafiker / İstanbul

Alt 19-10-2009 #3
Atatürk resminde baya bir uğraş var...tek katman değil gibi duruyor...çizgiler yapıldıktan sonra bazıları kesilmiş gibi..ama diğerlerinde pek bir olay yok neresini anlamadınız acaba.
Bu mesajdan alıntı yap

busukbusuk

Grafiker / Ankara

Alt 19-10-2009 #4
bunu bu şekilde baskı gibi nasıl folyoyla çıkartmış nasıl bu kadar canlı duruyo gerçek resim gibi
Bu mesajdan alıntı yap
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 20-10-2009 #5
mrb arkadaşlar size benim bi sorum olacak ben kendi resmimi bu atatürkün resmi gibi yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim bunu ben grafikerler.net ten hazır çizilmiş olarak buldum ve protterdan kestim kendi resmimide bu hale getirip proterdan kesmek istiyorum nasıl yaparım hangi programla şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.resmi karakalem gibi nasıl yapabilirim?

Eğer ki yanlış anlamadıysam karakalem yapmak istiyorsunuz kendi resminizi?
Bazı pluginlerle yapabilirsiniz karakalem çalışmaları işte bu plugin işinize görecektir...

http://www.grafikerler.net/resimleri...in-t63338.html

örnek resim :
Bu mesajdan alıntı yap
fuat001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fuat001

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 26-10-2009 #6
teşekkürler deneyecem bakalım (:
Bu mesajdan alıntı yap