Resmi Vektörele Çevirme

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Resmi Vektörele Çevirme Sponsorlu Bağlantılar Selamün Aleyküm, Arkadaşlar ben bir şeyi merak ediyorum, İllustratör programı resmi(objeyi) düzgün bir şekilde vektörele çeviriyor mu? İllustratör programını hiç kullanmadım, CorelDRAW kullanıyorum, resimleri CorelDRAW'ın Trace komutuyla vektörele ...

Resmi Vektörele Çevirme
Seyit Tiken isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Resmi Vektörele Çevirme

Alt 05-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamün Aleyküm,
Arkadaşlar ben bir şeyi merak ediyorum, İllustratör programı resmi(objeyi) düzgün bir şekilde vektörele çeviriyor mu? İllustratör programını hiç kullanmadım, CorelDRAW kullanıyorum, resimleri CorelDRAW'ın Trace komutuyla vektörele çeviriyorum ama resimler pek kaliteli çıkmıyor. Benim merak ettiğim, İllustratör programı, resmi(objeyi) kaliteli bir şekilde vektörele çeviriyor mu?, yani aynı resmi, hem CorelDRAW X5 programıyla hemde İllustratör programıyla vektörele çevirirsek hangi program daha kalite bir şekilde objeyi(resmi) vektörele çevirir?. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 05-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
illustrator CS6 versiyonu bu konuda oldukça başarılı,
Bu mesajdan alıntı yap

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 05-10-2012 #3
Bilgi için teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
Bu mesajdan alıntı yap

Seyit Tiken

Grafiker / Mardin

Alt 05-10-2012 #5
Yönlendirmeniz için teşekkür ediyorum, Allah razı olsun
Bu mesajdan alıntı yap