resmin arkasındaki tramı kaldırmak

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - resmin arkasındaki tramı kaldırmak Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar elimde sağlıkla ilgili bir afiş var afişteki firmanın bilgilerini kaldırıp başka firmayı eklyeceğim arka planda firmanın tram olarak logosunu koymuşlar stampayla yapmam çok uzun süreceğinde color ...

gyesirgil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gyesirgil

Grafiker / Ankara

Alt 13-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar elimde sağlıkla ilgili bir afiş var afişteki firmanın bilgilerini kaldırıp başka firmayı eklyeceğim arka planda firmanın tram olarak logosunu koymuşlar stampayla yapmam çok uzun süreceğinde color range ve color replace uygulayamıyorum aşağıda yukarıya doğru degrade var ve o renk bir çok yerede var başka türlü nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Fatos KESKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Fatos KESKİN

Grafiker / İzmir

Alt 13-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir önizleme koysaydınız fikir verebilirdik size.
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 13-05-2009 #3
resmi görmeden birşey diyemiyorum anlayamadım. resmi buraya koyma şansın var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
graphicer01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicer01(26)

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 15-05-2009 #4
stampayla daha kolay yaparsın aslında
ben photoshopta vskalık gibi fotoğrafçıların amblemlerini kolayca alabiliyorum
Bu mesajdan alıntı yap