Resmin çözünürlüğü bozulmadan büyütme (acil yardım)

Corel Draw Soru ve Sorunlarınız - Resmin çözünürlüğü bozulmadan büyütme (acil yardım) Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar, bu konuda çok da bilgili değilim ve bilgili olan arkadaşlarımın acil yardımına ihtiyacım var. 252x294 olan bir cam giydirme tasarımı hazırlamam lazım ve müşterinin istediği resim ...

eymin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eymin

Baskıcı / Mersin

Alt 18-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar, bu konuda çok da bilgili değilim ve bilgili olan arkadaşlarımın acil yardımına ihtiyacım var. 252x294 olan bir cam giydirme tasarımı hazırlamam lazım ve müşterinin istediği resim 1200x720 ebatlarında bu resmi kalitesi bozulmadan nasıl büyütebilirim. Coreldrawx6 kullanıyorum bu arada, programa uygun olarak tarif ederseniz çok sevinirim. Yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden çok tşkler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sorix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sorix

Grafiker / Kayseri

Alt 18-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar, bu konuda çok da bilgili değilim ve bilgili olan arkadaşlarımın acil yardımına ihtiyacım var. 252x294 olan bir cam giydirme tasarımı hazırlamam lazım ve müşterinin istediği resim 1200x720 ebatlarında bu resmi kalitesi bozulmadan nasıl büyütebilirim. Coreldrawx6 kullanıyorum bu arada, programa uygun olarak tarif ederseniz çok sevinirim. Yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden çok tşkler...
ilk önce istediğiniz ebata göre bir kare çizin daha sonra klavyeden shift tuşuna basılı tutup resmin en köşesindeki taşıma tuşlarından çekerseniz orantılı şekilde büyür o karenin ebatına gelene kadar resmi büyütün sonra resim seçili haldeyken effect menüsünden power clipi seçin sonra o seçili olan resmi daha önce çizdiğiniz kareye tıklayarak aktarın o ebattaki ölçüye resmi büyütecekseniz çözünürlüğü bozulmadan büyütemezsiniz
Bu mesajdan alıntı yap
grafi5907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi5907

Grafiker / Ankara

Alt 18-08-2015 #3
çözünürlüğünü bozmadan büyütemezsiniz ama resmi bana atın belki çözünürlüğü daha yüksek resim bulabilirim size resim bir obje(fotoğraf makinası gibi) resmiyse çözünürlüğü daha yüksek olanı bulunnabilinir
Bu mesajdan alıntı yap

eymin

Baskıcı / Mersin

Alt 18-08-2015 #4
çözünürlüğünü bozmadan büyütemezsiniz ama resmi bana atın belki çözünürlüğü daha yüksek resim bulabilirim size resim bir obje(fotoğraf makinası gibi) resmiyse çözünürlüğü daha yüksek olanı bulunnabilinir
Çok tşk ederim, cevap verdiğiniz için.

Resmi bu ebat ise 252x294 cm olacak.

Şimdiden çok tşk ederim Resmin çözünürlüğü bozulmadan büyütme (acil yardım)
Bu mesajdan alıntı yap

eymin

Baskıcı / Mersin

Alt 18-08-2015 #5
Pardon resmi yükleyemedim sanırsam, tekrar deniyorum.

Resim neden yüklenmiyor?
Bu mesajdan alıntı yap

grafi5907

Grafiker / Ankara

Alt 18-08-2015 #6
Bu mesajdan alıntı yap

grafi5907

Grafiker / Ankara

Alt 18-08-2015 #8
malesef bulamadım
Bu mesajdan alıntı yap

eymin

Baskıcı / Mersin

Alt 18-08-2015 #9
malesef bulamadım
Ne yapalım, olsun yinede ilginizden ötürü çok tşk ederim Resmin çözünürlüğü bozulmadan büyütme (acil yardım)
Bu mesajdan alıntı yap