resmin sağ tarafındaki klübenin yerine 4-5 tane meyva ağacından oluşan bir bahçe yerl

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - resmin sağ tarafındaki klübenin yerine 4-5 tane meyva ağacından oluşan bir bahçe yerl Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar altta verdiğim resmin sağ tarafındaki klübenin yerine 4-5 tane meyva ağacından oluşan bir bahçe yerleştirmek istiyorum ama bunu bir türlü yapamadım.Aslında bunu odamın duvarına baskı olarak ...

resmin sağ tarafındaki klübenin yerine 4-5 tane meyva ağacından oluşan bir bahçe yerl
devilhere isimli Üye şimdilik offline konumundadır

devilhere

Grafiker / Ankara

Alt 15-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar altta verdiğim resmin sağ tarafındaki klübenin yerine 4-5 tane meyva ağacından oluşan bir bahçe yerleştirmek istiyorum ama bunu bir türlü yapamadım.Aslında bunu odamın duvarına baskı olarak yaptırmak istiyorum.(2-2,5 m. civarında.)O yüzden boyutunuda büyütmem lazım Bu konuda yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim.Şimdiden Teşekkürler.

İlk resim orjinali İkinci resim istediğim resimin basit bir tasarımı...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ilaydadles isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilaydadles(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu mesajdan alıntı yap
tesrak123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tesrak123

Grafiker / Yalova

Alt 19-02-2010 #3
orayı keserek onu yapıştırmalısın oturacak şekilde. yerini ve rengini ayarlamalısın sırtmamsı için çoğu yolu kullanmalısın
Bu mesajdan alıntı yap
ilaydadles isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilaydadles(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-02-2010 #4
Yapıp yollamıştım ama sanırım gözmükmüyor,birdaha yolluyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
leylaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leylaz

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 19-02-2010 #5
Yapıp yollamıştım ama sanırım gözmükmüyor,birdaha yolluyorum.

Sizin resminiz. Direk link olmadığından gözükmüyordu.
Bu mesajdan alıntı yap