Resmin Üstüne Yazı Bölümü ve Bazı Bölgeleri Siyah-Beyaz Yapmak

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Resmin Üstüne Yazı Bölümü ve Bazı Bölgeleri Siyah-Beyaz Yapmak Sponsorlu Bağlantılar Soru 1: November 2007 yazan yerin renk tonu farklı olmuş ama resim aynı bu nasıl yapılabilir? Soru 2: Resmin bazı bölümleri nasıl siyah beyaz yapılır? Teşekkürler....

Berk Boran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Berk Boran

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Dosya19

Alt 16-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Soru 1:
November 2007 yazan yerin renk tonu farklı olmuş ama resim aynı bu nasıl yapılabilir?

Soru 2:
Resmin bazı bölümleri nasıl siyah beyaz yapılır?

Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Dark Water isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dark Water

Matbaacı / İstanbul

Alt 17-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
1: yeni bir layer aç, uygulamak istediğin yeri "rectangular marque" aracıla seç ve siyaha boya.. ardından opacıty değerini düşür.

2:resmin normal renklerde kalacak bölgelerini seç, select > ınverse yap ve bölgeyi ımage > adjustments'deki hue satıratıon veya black&whıte den siyah beyaz yap
Bu mesajdan alıntı yap
Berk Boran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Berk Boran

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 19-12-2010 #3
1: yeni bir layer aç, uygulamak istediğin yeri "rectangular marque" aracıla seç ve siyaha boya.. ardından opacıty değerini düşür.

2:resmin normal renklerde kalacak bölgelerini seç, select > ınverse yap ve bölgeyi ımage > adjustments'deki hue satıratıon veya black&whıte den siyah beyaz yap
teşekkürler yaptım. Resmin Üstüne Yazı Bölümü ve Bazı Bölgeleri Siyah-Beyaz Yapmak
Bu mesajdan alıntı yap