Resmin Üzerine Dikkat çekicek şekilde Şirketin İsmini Yerleştirmek

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Resmin Üzerine Dikkat çekicek şekilde Şirketin İsmini Yerleştirmek Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar öncelikle Merhaba. Eğer yardım ederseniz Şimdiden çok sağolun. Bir resim var elimde Takvim çalışması için . Bu resmin üzerine Şirketin adını dikkat çekici vurgulayıcı bir şekilde yerleştirmem ...

jale isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jale

Matbaacı / İzmir

Alt 29-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar öncelikle Merhaba. Eğer yardım ederseniz Şimdiden çok sağolun.
Bir resim var elimde Takvim çalışması için . Bu resmin üzerine Şirketin adını dikkat çekici vurgulayıcı bir şekilde yerleştirmem gerekiyor. Burayı yeni buldum ve üye oldum. Nasıl yapabilirim bana yardımcı olabilirmisiniz.
Birde tuhaf olucak belki ama ben buraya elimdeki resmi nasıl eklicem . ????
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 29-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Foruma resim yüklemek için; http://www.grafikerler.net/imageshac...emek-t132.html
Bu mesajdan alıntı yap

jale

Matbaacı / İzmir

Alt 29-11-2007 #3

TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞIM.sayende bunu da öğrenmiş oldum. mersi

sadece bir fikir vermenizi istedim arkadaşlar .... Logo ve şirket isminin resmin üzerine, resmi çok fazla kamufle etmeden yerleştirmem isteniyor.
Bu mesajdan alıntı yap
designerMUSTI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designerMUSTI

Grafiker / Bolu

Alt 30-11-2007 #4
Bir deneme yaptım ama seçim senin..

Bu mesajdan alıntı yap
Qesta isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Qesta(50)

Webmaster / Manisa

Alt 30-11-2007 #5
Belki çalışmanızı bitirmişinizdir, ama bende merak ettim bir deneme yaptım boşa gitmesin..
Trans olarak logo kabul edilirse bu şekil bence olabilir.
p.shopta logo transparan olarak temizlendi layere alınarak f.tran.ile yerleştirildi.Temizlik tam yapmadım..Olursa dosyayı eklerim.
Kolay gelsin.

Bu mesajdan alıntı yap
firkete isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firkete

Grafiker / İzmir

Alt 30-11-2007 #6
önce örnek resimde ki resmin altı ile tazının üstü arasoındaki boşul çok fazla. oı boşuğu doldurmak için abmlemi epey bi büyütebilirsin. ancak şöyle bir şansında var.
resmin alt kısmın bir çizgi olrak kabul edersen amblemin yarısını bu çizgiye ortala. amblemin yarısı resimde yarısı da beyaz da kalacak. amblemin resimde kalan yerlerini beyaz konturla veya fetaher ile doldurursan daha iyi olur gibime geliyor.
Bu mesajdan alıntı yap

jale

Matbaacı / İzmir

Alt 30-11-2007 #7
412, desingermusti,Qesta,Firkete hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar.

Ben corel draw 5 sürümden corel 11 sürümüne kadar kullandım. Fakat matbaada afiş, broşür yada daha farklı işler tasarlama konusunda çokta deneyimli olduğum söylenemez.Bizim işler öncelikli olarak resmi evrak, davetiye,kartvizit,2 renkli çalışmalar tabiiki broşür afiş çalışması da yapıyorum ama yoğunluk diğerlerinde. İşte bu yüzden bende kendimi bu konuda yeterli görmediğim için geliştirmek istiyorum. Yardım ettiğiniz için teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
evrenk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

evrenk(41)

Grafiker / Batman

Alt 30-11-2007 #8

bu şekildede deniyebilirsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 30-11-2007 #9
__evrenk __ yaptığın çalışma harika olmus bence... umarım arkadasımız görmüştür... ellerine sağlık... ama sanki logoyu koyduğun diğer tarafı kısaltsan daha ön planda olurdu ev ve kurumun adı ön planda olurdu yapacak arkadaşımızın dikkatine....
Bu mesajdan alıntı yap

jale

Matbaacı / İzmir

Alt 30-11-2007 #10
evet gerçekten bu çalışmada çok güzel olmuş.Yanlız özür dileyerek birşey sormak istiyorum Logonun altındaki transparan zemin ağaçların arkasından başlıyor Bunu nasıl yaptığınızı anlatabilirmisiniz. Evrenk teşşekür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
resmin, zerine, dikkat, ekicek, ekilde, irketin, smini, yerletirmek