resmin üzerine yazı

QuarkXPress - resmin üzerine yazı ...

resmin üzerine yazı
emreeeeeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emreeeeeee

Grafiker / İstanbul

resmin üzerine yazı

Alt 29-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaşlar bir problemim var quark 8 kullanıyorum yazının üzerıne resim gelmesi gerekıyor fakat resim arkaplanı olmayan bir gif resmi olunca quark bunu kabul etmıyor jpg resmi oluncada girintili ve çıkıntılı kısımlarında beyazlıklaroluyor arkaplanı olmayan gif koydugumda kabul etmedi bunla nasıl başa çıkabilirim ya da başka bir yolu varmı bunu yapmanın şimdiden teşekkur ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 30-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resimi dekupe yaptığın zaman pathini de yap tif kaydet sonra çağır düzelecektir. yada resmini dekupe yap arka planını at photoshopta sonra psd olarak kaydet ve resmi öyle çağır... sorun olmayacaktır..iyi calismalar
Bu mesajdan alıntı yap
emreeeeeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emreeeeeee

Grafiker / İstanbul

Alt 01-07-2009 #3
resimi dekupe yaptığın zaman pathini de yap tif kaydet sonra çağır düzelecektir. yada resmini dekupe yap arka planını at photoshopta sonra psd olarak kaydet ve resmi öyle çağır... sorun olmayacaktır..iyi calismalar

çok teşekkurederim ama bunu anlayamadım sorun bende tabiki ama şöle bişey yaptım bezier pentool vla alanı çizdim resmi içine cagardım bu sefer oldu sanırım ilk söyledigin buna tekamul edıyor yınede teşekkur efderim umarım benım yaptıgımdsa fduzgun bir yontemdir
Bu mesajdan alıntı yap