resmin yarısında videolar oynayacak ve diğer yarısında video değiştikçe açıklama

Diğerleri - resmin yarısında videolar oynayacak ve diğer yarısında video değiştikçe açıklama ...

resmin yarısında videolar oynayacak ve diğer yarısında video değiştikçe açıklama
hugnes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hugnes

Webmaster / İstanbul

Alt 16-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar arkadaşlar öncelikle belirteyim uygun bölümü aradım bulamadım ki belki de bu forumla ilgili olmayabilir aradığım şey ama aklıma sadece burası geldi bu konuda yardım alabileceğim öncelikle şöyle belirteyim ; Belli bi ebatta bi resmim var ve bu resmin yarısında videolar oynayacak ve diğer yarısında video değiştikçe açıklama da değişecek böyle bir program bulabilirmiyim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

feylosoft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feylosoft

Hiç Biri / İzmir

Alt 16-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Windows movie maker
Bu mesajdan alıntı yap
hugnes isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hugnes

Webmaster / İstanbul

Alt 16-08-2010 #3
Windows movie maker
Yalnız açıklamalarda resim dosyası olacak şu şekilde göstereyim

videolar yazan alanda sırası ile videolar oynayacak ve açıklamaları yazan alanda ise açıklama yada videoda oynayan ürünün logosu olacak
Bu mesajdan alıntı yap