Responsive Design

Web Tasarımı - Responsive Design Sponsorlu Bağlantılar Merhaba. Web programlama ve Web tasarımda yeniyim. Bir site kuruyorum, hatta neredeyse bitmek üzere. Web sitemin tarayıcının boyutuna göre büyüyüp küçülmesini istiyorum. Fakat bunu bir türlü beceremedim. Mesela ...

Responsive Design
oalicim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oalicim

Grafiker / İstanbul

Dosya18

Responsive Design

Alt 10-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba.

Web programlama ve Web tasarımda yeniyim. Bir site kuruyorum, hatta neredeyse bitmek üzere. Web sitemin tarayıcının boyutuna göre büyüyüp küçülmesini istiyorum. Fakat bunu bir türlü beceremedim. Mesela şu adresteki web sayfasını istediğimiz kadar büyütüp küçültelim, hiçbir şey dağılmadan yerinde duruyor. Ama benim sitemi açıp tarayıcıyı büyütüp küçülttüğümde herşey dağılıyor.

Örnek sayfa:https://visualstudiogallery.msdn.mic...3-4c5f50c95fb5

Bunun çok basit bir yolu olmalı diye düşünüyorum. Yoksa gerçekten de tüm boyutlar için css tanımlaması mı yapmalıyız?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ErsemErcil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ErsemErcil

Öğrenci (Grafik) / Yurtdışı

Alt 10-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bunun icin hazir frameworkler kullanabilirsin.
Bunlar belirli gridlerle calisirlar mesela 12 column 16 column vs.
Ekran boyutuna gore o 12 veya 16 column'u bolup alt alta siraliyor.

Mesela:
Bootstrap
Foundation
Skeleton
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
responsive design