''Ressam'' Adolf Hitler

Resim - ''Ressam'' Adolf Hitler ...

''Ressam'' Adolf Hitler
Hades isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hades

Hiç Biri / Bursa

''Ressam'' Adolf Hitler

Alt 08-07-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

''Ressam'' Adolf Hitler

Dünya tarihindeki önemli dönüm noktalarından birisine imza atmış bulunan Adolf Hitler'in aynı zamanda bir ressam oldugunu birçok insan bilmiyordur.

Sanırım onun ressam yönünün pek fazla bilinmemesinin nedeni çok açık. Bunlar Adolf Hitler'e ait bazı çalışmalar. Açıkcası dikkate değer calışmalar.

''Ressam'' Adolf Hitler''Ressam'' Adolf Hitler''Ressam'' Adolf Hitler
''Ressam'' Adolf Hitler''Ressam'' Adolf Hitler''Ressam'' Adolf Hitler
''Ressam'' Adolf Hitler''Ressam'' Adolf Hitler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafikim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikim

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 11-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resim sanattır dolu dizgin bir ruhun çalışmaya yansımasıdır. böyle bir şahış böyle bir sanat ruhu ama dünyaya yansıyışı.. belkide keşke sanatıyla tanısaydı dünya bu şahsı...

çok teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
mc_mrt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mc_mrt

Hiç Biri / Samsun

Alt 11-11-2007 #3
Hades Verdiğin Bilgiler İçin Teşekkürler, Dediğin Gibi Bir Çok Kişi (ben) Adolf Hitler'in Ressam Olduğunu Bilmiyodur.
Bu mesajdan alıntı yap
aDoBe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aDoBe(47)

Grafiker / Gaziantep

Alt 12-11-2007 #4
bence dunya uzerıne gelmış ılgınc bır ınsan. bana gore bırcok faydası olan bır ınsan. yaptıkları pek takdır edelecek seyler olmasada bence ınsanlıga kazandırdıgı bır cok seyı var onun....

ressam oldugunu cıdden yenı ogrendım. ama dıger kazandırdıklarını soyle bı hatırlayalım ıstersenız....

genetik muhendisliği, atom hakkında calışmalar, radarların keşfi, tıpbbı gelısmelerın bır çoğu, wolksvagen ve sabun sanayıne olan organık hammadde ıhtıyacı karsılanması ''Ressam'' Adolf Hitler

yınede bu adamı saygı ıle dusunmeye calısıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Ali KASAPOĞLU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali KASAPOĞLU(36)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 12-11-2007 #5
Ayrıca İngiliz Winston Churchill'de ressamdı..Zaten teknoloji ve bilimde yaşanan bir çok ilerlemenin kaynağı 2.Dünya savaşına dayanır...
Fotoğrafta gözlerine bakarsanız o asiliği ve Gamalı Haç'ı bütün dünyaya yedirme arzusunu sezinleyebilirsiniz...ve arıca;
''İlk önce bütün yahudileri bir adada toplamayı ve hapsetmeyi düşünüyodum fakat araştırmalarımın sonucu yahudilerin ne kadar tehlikeli olabileceğini anladım ve hepsinin acilen katledilmesi kararını aldım''

sözleri beni dumur etmiştir..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 12-11-2007 #6
Güzel Bir Paylaşım Teşkkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-12-2007 #7
TARİHİ BİR NOT...hitler israil devletinin kurulması ve dünya yahudilerinin bu topraklara göçünü hızlandırmak için gerçek yahudiler tarafından finanse edilen bir paravandı.sadece o kamplarda israil oğullarından olmayan sonradan yahudi olan topluluklara uygulamıştır..en yakınındaki yaverinden tutun da emrınde ona hizmet eden bilim adamlarının çoğu yahudi idi .yahudiler bu organzasyonu başarıyla bitirdiler şüanda hitler sayesinde bir israil devleti var...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-12-2007 #8
TARİHİ BİR NOT...hitler israil devletinin kurulması ve dünya yahudilerinin bu topraklara göçünü hızlandırmak için gerçek yahudiler tarafından finanse edilen bir paravandı.sadece o kamplarda israil oğullarından olmayan sonradan yahudi olan topluluklara uygulamıştır..en yakınındaki yaverinden tutun da emrınde ona hizmet eden bilim adamlarının çoğu yahudi idi .yahudiler bu organzasyonu başarıyla bitirdiler şüanda hitler sayesinde bir israil devleti var...
Soykırım sonrasında yahudilerin en büyük rüyası olan ‘’Siyonizm’’ gerçekleşmiştir.=)
Bu mesajdan alıntı yap
grafifun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafifun

Fotoğrafçı / Ankara

Alt 17-12-2007 #9
kesinlikle katılıyorum. bu günki yahudi devletinin varlığının sebebi adolf hitlerdir.
Bu mesajdan alıntı yap
dt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dt(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-12-2007 #10
hitlerin çok zeki ince düşünen biri olduunu biliyodum ama ressamlığını hiç duymamıştım.hakkattende keşke dünyaya iyi yönleriyle tanıtsaydı kendini.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
adolf hitler resimleri, hitler resim ressam