restaurant menü & Bar menü

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - restaurant menü & Bar menü Sponsorlu Bağlantılar Restaurant Menü ayrı Bar menü ayrı olmak üzere kapak çalışması yapmam lazım yardımcı olurmusunuz tabi nasıl yaptığınızıda anlatırsanız sevinirim. Photoshop ta mümkünse şimdiden herkese teşekkür...

Alt 03-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Restaurant Menü ayrı Bar menü ayrı olmak üzere kapak çalışması yapmam lazım yardımcı olurmusunuz tabi nasıl yaptığınızıda anlatırsanız sevinirim. Photoshop ta mümkünse şimdiden herkese teşekkür
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 03-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ya daha bunu hangi programda yada nasıl yapacağını bilmeden nasıl çaşlışacaksın merak ettim doğrusu...photoshop uygundur...nasıl yapıyosunuz derken anlayamadım ya...nasıl desem sana...bu sitede birçok arkadaşımızın menü çalışması var ...aç bi incele bakalım belki bi faydasını görürsün...
Bu mesajdan alıntı yap
memoli4646 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

memoli4646(36)

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 03-09-2008 #3
Restaurant Menü ayrı Bar menü ayrı olmak üzere kapak çalışması yapmam lazım yardımcı olurmusunuz tabi nasıl yaptığınızıda anlatırsanız sevinirim. Photoshop ta mümkünse şimdiden herkese teşekkür
öncelikle bu işe yeni başladıgınız belli, yada kısa bir deneyiminiz var. program da bir kaç tercih var. corel, ıllustratör, freehand, photoshop. nasıl yapıldıgına gelince. ZUCKER inde dediği gibi sitede bir çok çalışma var paylaşımış onları incele. bu şekilde buradan anlatmak imkansız hatta mümkün degil. restaurant menü & Bar menü
Bu mesajdan alıntı yap
aomeroglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aomeroglu

Grafiker / İstanbul

Alt 03-09-2008 #4
Sarınergiz, bence sen bir grafikerle anlaş ve bu işi yaptır. Yada önce araştır, uğraşmadan hazır olmamalı, öyle değilmi?
Bu mesajdan alıntı yap
aliimren isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliimren

Grafiker / Ankara

Alt 03-09-2008 #5
Sarınergiz, bence sen bir grafikerle anlaş ve bu işi yaptır. Yada önce araştır, uğraşmadan hazır olmamalı, öyle değilmi?
Arkaaadasa bire bir katılıyorum. Aynı zamanda program ve mönü nasıl yapılır konusunda fikir veren arkadasları kınıyorum. Bu iş profesyonellerce yapılmalı. düşünün bir kere kasaptan kıyma alırken "nasıl kıymayı çekiyorsun" dedikten sonra kıyma makinesinin karşısına geçiyor muyuz. Yada bir duvarcı ustasına "nasıl duvar örüyorsun" dedikten sonra elimize malayı alıp tuğlaların başına geçiyor muyuz. Bence kendi mesleğimize, emegimize ve senelerimize biraz saygılı olmalıyız.
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 03-09-2008 #6
Arkaaadasa bire bir katılıyorum. Aynı zamanda program ve mönü nasıl yapılır konusunda fikir veren arkadasları kınıyorum. Bu iş profesyonellerce yapılmalı. düşünün bir kere kasaptan kıyma alırken "nasıl kıymayı çekiyorsun" dedikten sonra kıyma makinesinin karşısına geçiyor muyuz. Yada bir duvarcı ustasına "nasıl duvar örüyorsun" dedikten sonra elimize malayı alıp tuğlaların başına geçiyor muyuz. Bence kendi mesleğimize, emegimize ve senelerimize biraz saygılı olmalıyız.
işin açıkçası aliimren, dediklerinde haklı olabilirsin ama yardım isteyen birine de hadi ordan denmez...açıkçası ben de bi çalışma görmeyi ümit edip girdim konuya...ve yardım istediğini görünce...ya sabır ne desem dedim... kınamak ne kadar da kolay oldu günümüzde...bizler de işe başlarken kimseden yardım almadık mı...ve benim böyle bi imkanım bile yoktu... belki saçma yaptığı belki de sonuna kadar haklı...bizler sadece yol göstermeliyiz..senin dediğin de bir yol elbet..ona bi lafım yok...ama kınamak konusuna gelince olmadı işte... benim doğrularım, senin yanlışların, öbürünün birikimleri, birilerinin yönetimiyle, vs...ayakta duruyorsa bu site... bize ulaşan insanlara fikir yardımı kınanması gereken en son şey diye düşünüyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

aliimren

Grafiker / Ankara

Alt 03-09-2008 #7
benim doğrularım, senin yanlışların, öbürünün birikimleri, birilerinin yönetimiyle, vs...ayakta duruyorsa bu site... bize ulaşan insanlara fikir yardımı kınanması gereken en son şey diye düşünüyorum...
Konusuna katılmıyorum. Üzgünüm. Şöyle bir örnek vereyim sana şu an gazetelerde ilanlar var insanlar 40-50 ytl ye web sitesi yapılır diyorlar. Hazır bir şablon, bir program ile ana sayfaya ek iki sayfa yapıp veriyorlar insanlara. Bu işin profesyoneli ise bu değildir biliyorsun. Burada da aynı durum var, x programını kullan, y nin yaptığı işe göz at, halledersin diye olmalamı BENCE...
Bu mesajdan alıntı yap
tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 03-09-2008 #8
kusura bakmazsaniz size birşey sormak istiyorum.. siz doğarken, grafik yaparak mi doğdunuz ? ne biliyorsunuz karşinizdakinin bu mesleğe başlamak için ilk adimi atmadiğini ? mutlaka her işi bilen yapmali, ama öğrenmek isteyenlere de sırt çeviremeyiz.. sözüm meclisten içeri..
Bu mesajdan alıntı yap

aliimren

Grafiker / Ankara

Alt 03-09-2008 #9
diye yazılmış.
Ayrıca kendini grafiker (usta veya yeni) birinin "nasıl yapıldığını anlatır mısınız" demesi "program" sorması ne kadar hazmedilir bir şey.
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 03-09-2008 #10
Konusuna katılmıyorum. Üzgünüm. Şöyle bir örnek vereyim sana şu an gazetelerde ilanlar var insanlar 40-50 ytl ye web sitesi yapılır diyorlar. Hazır bir şablon, bir program ile ana sayfaya ek iki sayfa yapıp veriyorlar insanlara. Bu işin profesyoneli ise bu değildir biliyorsun. Burada da aynı durum var, x programını kullan, y nin yaptığı işe göz at, halledersin diye olmalamı BENCE...
ne yazık katılamıyorum...insanlar 40-50 ytl ye web sitesi hazırlıyor yada hazırlatıyorsa kendileri bilirler...arkadaş öyle yapmamış demekki emek verip kendi yapmak istemiş...yoksa pekala üç beş kuruş verip oda yaptırablirdi dimi...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
bar, menu, menü, restaurant