restorant ve kredi kartı

Deneme Çalışmalar - restorant ve kredi kartı ...

restorant ve kredi kartı
mg87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mg87

Öğrenci (Diğer) / Antalya

restorant ve kredi kartı

Alt 13-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

restorant ve kredi kartı

restorant ve kredi kartı

restorant ve kredi kartı

Bu ödevleri yeni yaptım, aslında 10 taneydi ama en beğendiklerim bunlardı ve çok olmasın diye ilk 3'ünü koymayı tercih ettim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

spyhell isimli Üye şimdilik offline konumundadır

spyhell(26)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 13-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sen Sadece Bir Kaç Resmi Birleştirmişsin Bunda Yorum Yapacak Bişey Göremedim Açıkçası
Sana Tavsiyem Forumda Bununla İlgili Biraz Araştırma Yapman Senin Gelişiminde Yararlı Olacaktır
Bu mesajdan alıntı yap
neva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neva

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 13-03-2009 #3
hevsini kırmak istemem ama dekube başarısız özellikle ilk resimdeki bebegin başı ayrıca objelerle fazla oynamışsın bulutların şeklini cok bozmuşsun kötü görünüyor ikinci çalışmada masaları o şekilde kullanman anlamsız geldi sitede calışmalara bak istersen daha başarılı işler cıkaracaksın emegine saglık iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2009 #4
sen yenisin galiba restorant ve kredi kartı
Bu mesajdan alıntı yap

mg87

Alt 15-03-2009 #5
:crying: hakkaten biraz moralim bozuldu, bunlar benim ödevlerimdi ve sanırım kötü bir nota kendimi hazırlasam iyi olacak sanırım. :sweating:
Fakat her şeye rağmen kendimi geliştirmeye devam edeceğim. Bu işte daha çok yeniyim.
Olsun canım yine de amatörlük böyle bir şey herhalde... :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-03-2009 #6
Seni üzmek istemem ama bu ödevleri verme bence.Yani sende farketmissindir hatalarını .Pen aracını kullandın sanırım ya da Lasso'yu hangisi bilmiyorum ama kesimlerini biraz geliştimen gerekicek.Ek olarak da yazı fonları biraz aşiri olmuş gibi.Göze gelen fonları deneyebilirsin[Serpentine gibi].Basarilar.
Bu mesajdan alıntı yap

mg87

Alt 17-03-2009 #7
Seni üzmek istemem ama bu ödevleri verme bence.Yani sende farketmissindir hatalarını .Pen aracını kullandın sanırım ya da Lasso'yu hangisi bilmiyorum ama kesimlerini biraz geliştimen gerekicek.Ek olarak da yazı fonları biraz aşiri olmuş gibi.Göze gelen fonları deneyebilirsin[Serpentine gibi].Basarilar.
:crying: Maalesef ödevi artık vermiş bulundum hatta bir ara tereddüt ettim diğerlerini de koysam mı die, ama sonra vazgeçtim. Çünkü güya bunlar en beğendiklerimdi. Ama tabii bizim hocalarımız sizin gibi tam olarak tekniksel değil de yaratıcılık olarak baktıkları için belki birazcık yırtarım, yani umarım...Hatta bi de bu var diğerlerini ben de beğenmemiştim zaten :smile:

restorant ve kredi kartı
Bu mesajdan alıntı yap
Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 17-03-2009 #8
Anladım ama resimleri yapistirmada sorun yasiyorsun sanırım.Yani o yemek sofrası sanki ekrandan disari firlamis gibi : ).Ama kendinizi gelistirirseniz cok iyilerini yapabilirsiniz.Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 17-03-2009 #9
çalışmalarınızı yaparken yüksek çözünürlüklü resimler kullanın ve bence ilk önce burda photoshop dersleri var onlardan yararlanın istekli olmanız güzel ama ilk önce biraz bilgi ednmek gerekir
Bu mesajdan alıntı yap

mg87

Alt 18-03-2009 #10
çalışmalarınızı yaparken yüksek çözünürlüklü resimler kullanın ve bence ilk önce burda photoshop dersleri var onlardan yararlanın istekli olmanız güzel ama ilk önce biraz bilgi ednmek gerekir
Derslere okulda yeni başladık, burdaki derslere bilerek giriş yapmadım. Önden gitmek istemediğim için, çünkü bunlar teknik konular ve hazmetmek lazım. Yüksek çözünürlüklü reimlere gelince, genelde fotoğrafları arama motorlarından bulduğum için kalitesi düşebiliyor. Ama gene de önerinizi dikkate alacağım, teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları