retaurant broşürü

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - retaurant broşürü Sponsorlu Bağlantılar ustalardan yorumlarını bekliyorum...

retaurant broşürü
alidurmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alidurmus

Grafiker / Kayseri

retaurant broşürü

Alt 23-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

retaurant broşürü

ustalardan yorumlarını bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

to_death isimli Üye şimdilik offline konumundadır

to_death

Grafiker / Niğde

Alt 23-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
resimlerde kullandığın çerçeveler işi basitleştirmiş gibi görünüyor... bide kahverengi kuşakların renklerini yeşilin tonları kullansan daha iyi olur gibi geldi bana... yazılar da orantısız olmuş... adres kısmı fazla yer kaplamış... ayrıca yazılar kenarlara çok yakın... matbaacılar kesim yaparken zorlanabilir...
Bu mesajdan alıntı yap

alidurmus

Grafiker / Kayseri

Alt 23-05-2008 #3
teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-05-2008 #4
aslında güzel bi çalışma eline sağlık ama fotoğraflar çok sert duruyo biraz yumuşat:-)
Bu mesajdan alıntı yap
sentezboyut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sentezboyut(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-05-2008 #5
to_death'e katılıyorum. Birinci resimde manzarayı seyreden adamın önünde duran kamera veya fotoğraf makinası çantası resmin özellikle çekildiğini belli ediyor. Ek olarak bu broşürün önü arkası neresi bek anlaşılmıyor.
Bu mesajdan alıntı yap

alidurmus

Grafiker / Kayseri

Alt 23-05-2008 #6
tavsiyelerinizi dikkate alacam biraz işte acemiyim retaurant broşürü
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-05-2008 #7
arkadasim öncelikle emegine saglik, bu islerde acemi oldugunu söylüyorsun buna istinaden sana önerilerim restoranin logosunu çizmemissin öncelikle onu bi ciz öyle kirik kirik olmaz, o slogan niteliginde yazdiklarini biraz küçült calismanda bos alanlarin olmasi isin daha iyi algilanmasini saglar, o el yazisi fontu artik cok klasik oldu bir sürü font sitesi var binlerce el yazisi var oralardan biraz arastirma yaparak fontunu degistirebilirsin, renk uyumuda olmamis bence, adres puntosuda çok büyük sanirim (ebadi A4 olarak düsünüyorum) onunda biraz küçülmesi lazim bunlar ilk bakista göze carpanlar. bence daha fazla arastirma yaparak daha iyilerini yapabilirsin.
(umarim seni kiracak birseyler yazmamisimdir)
Bu mesajdan alıntı yap

alidurmus

Grafiker / Kayseri

Alt 24-05-2008 #8
retaurant broşürü

buda düzeltiğim hali
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
broşürü, retaurant