Retoucher/grafiker - İstanbul

İş Veren İlanları - Retoucher/grafiker - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Retoucher/grafiker Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: iyiderece photoshop ve indesign Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: Merhaba ...

onrglryz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onrglryz

Grafiker / İstanbul

Alt 30-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Retoucher/grafiker

Program/Seviye: iyiderece photoshop ve indesign

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba

Maslaktaki Ajansımızda yoğun iş sezonun da (daha sonrası da konusulacaktır) bizlere destek verecek Çekilen Lookbook görsellerinin Kıyafet,Renk,Zemin vs Retouchlarını yapıp bu düzenlemenin arkasından katalog mizanpajını yapabilecek Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen Çalışma arkadaşı arıyoruz.
yetenekler bölümünde yazılmış olan programlar ve uzmanlıklara uygun arkadaşlar lütfen buradan veya aşağıdaki iletişim bilgilerimizden irtibata geçiniz.

YETENEKLER: Photoshop,indesign, az biraz illusturator.Grafiker,Tasarımcı Grafiker,Retoucher,

E-posta:

Telefon: 0532 610 11 18
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 01-07-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Retoucher/grafiker - İstanbulRetoucher/grafiker - İstanbulRetoucher/grafiker - İstanbulRetoucher/grafiker - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap