revina logo

Logo Tasarımları - revina logo ...

revina logo
ozzup isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozzup

Grafiker / Gaziantep

revina logo

Alt 05-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

revina logo

Logo hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Bitürlü renklerde karar veremedim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 05-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
cafeye biraz daha pastel renkler kullanırsan ve cafe üstündeki imgeyi başka yere uygulasan daha iyi olur sanırım ama ikisinden biri olacaksa ille birincisi daha iyi. kolay gelsin iyi çalışmalar. ve emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 05-10-2010 #3
Evet imge konusunda arkadaşıma katılıyorum fakat bir iki örnek daha yapsan müşteri görmediyse tabi kalıplaşmış bir logo olmasın ayrıca yazılar dışarı taşmış sanırım. Kolay gelsin eline sağlık.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
ozzup isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozzup

Grafiker / Gaziantep

Alt 06-10-2010 #4
Evet imge konusunda arkadaşıma katılıyorum fakat bir iki örnek daha yapsan müşteri görmediyse tabi kalıplaşmış bir logo olmasın ayrıca yazılar dışarı taşmış sanırım. Kolay gelsin eline sağlık.
Teşekkür ederim arkadaşlar. Malum müşteriyle çalışılmış bir çalışma ama müşteride renklere karar veremedi. Yazılardaki taşmayı bile müşteri istedi. Sadece üstteki objeyi işyeri tentesine benzetmek istedim. Tekrar teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap