Revo Uninstaller 1.20

Yazılım Rehberi - Revo Uninstaller 1.20 Sponsorlu Bağlantılar [FONT="Palatino Linotype"]Boyut : 1.1 mb Lisans : Ücretsiz Yayınlayan : www.revouninstaller.com Program ekle/kaldır bölümünden kaldıramadığınız veya silemediğiniz programları kaldırmnızı' sağlar [/FONT] http://www.revouninstaller.com/revosetup.exe...

Revo Uninstaller 1.20
TeQo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

TeQo(31)

Eğitimci / Rize

Revo Uninstaller 1.20

Alt 29-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Revo Uninstaller 1.20

Revo Uninstaller 1.20

[FONT="Palatino Linotype"]Boyut : 1.1 mb
Lisans : Ücretsiz
Yayınlayan : www.revouninstaller.com

Program ekle/kaldır bölümünden kaldıramadığınız veya silemediğiniz programları kaldırmnızı' sağlar
[/FONT]

http://www.revouninstaller.com/revosetup.exe
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 29-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bazen ekle kaldırdan kaldıramadığımız programlar olduğunda sinir oluruz. Sanırım bu program imdaadımıza yetişiyor. Üstelik bedava olmasıda sanırım bir çok kullanıcı için tercih sebebi olacaktır.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

TeQo(31)

Eğitimci / Rize

Alt 29-06-2007 #3
EvetRevo Uninstaller 1.20 Ayrıca Windows'un ekle kaldırından bir program kaldıdığımızda kayıt girdileri kalır. Bunlar da bilgisayarımızın yavaşlamasına neden olur. Bu yüzden bu tür bir programın her bilgisayarda olması gerekir...Revo Uninstaller 1.20
Bu mesajdan alıntı yap
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 29-06-2007 #4
Teşekkürler arkadaşlar. Yeri gelmişken sorayım Photoshop CS3 kurup kaldırmayı deneyeniniz oldu mu? Geçen gün bir arkadaşım kaldırmak istedi ama sisteminden bir türlü Cs3 ü kaldıramadı bozuk yüklendiği için çalıştıramıyor da.
Böyle bir sorun yaşayanınız oldu mu? veya bu program Cs3 ü de kaldırabilir mi Revo Uninstaller 1.20
Bu mesajdan alıntı yap

TeQo(31)

Eğitimci / Rize

Alt 29-06-2007 #5
Teşekkürler arkadaşlar. Yeri gelmişken sorayım Photoshop CS3 kurup kaldırmayı deneyeniniz oldu mu? Geçen gün bir arkadaşım kaldırmak istedi ama sisteminden bir türlü Cs3 ü kaldıramadı bozuk yüklendiği için çalıştıramıyor da.
Böyle bir sorun yaşayanınız oldu mu? veya bu program Cs3 ü de kaldırabilir mi Revo Uninstaller 1.20
Ben program ekle-kaldır dan kaldıramadığım programı ,"Norton ghost", buna benzer bir programla kaldırdım. Bi denesin bence arkadaşın bunuRevo Uninstaller 1.20
Bu mesajdan alıntı yap
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 29-06-2007 #6
Ben program ekle-kaldır dan kaldıramadığım programı ,"Norton ghost", buna benzer bir programla kaldırdım. Bi denesin bence arkadaşın bunuRevo Uninstaller 1.20

Teşekkürler öneriniz için, denemesini söyleyeceğim arkadaşıma.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-03-2008 #7
teşekkür ederim gerçekten çok işime yaradı....
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 11-03-2008 #8
Teşekkürler öneriniz için, denemesini söyleyeceğim arkadaşıma.

ya bende yanlış yüklemeden dolayı kaldıramadım tekrarda kuramıyorum bu programı denedim kaldırmıo acaba yardımcı olurmusunuz lütfen [email protected]************
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
program ekle kaldir, program kaldirma, revo uninstaller, uninstaller, your uninstaller

Kapat
Şifremi Unuttum?